ارز منچستر سیتی – توکن هواداری CITY

ارز منچستر سیتی تنها توکن رسمی باشگاه منچستر سیتی است. فن توکن. دارایی‌های دیجیتالی هستند که هرگز منقضی نمی‌شوند و کاربردهای فراوانی دارند. این توکن‌ به عنوان ارز رسمی باشگاه شناخته می‌شود و برای حق رای در تصمیمات رسمی باشگاه، دسترسی کم نظیر به تیم خود، بلیط‌ بازی‌ها و… به کار می‌رود.

 

ارز Manchester City

Manchester City Fan Token یک توکن طرفداران توسط Socios.com است. برنامه‌ای که بر روی بلاکچین Chiliz (CHZ) ساخته شده است. Socios توکن‌های هوادار برای چندین باشگاه فوتبال دیگر، که محبوب‌ترین آن‌ها (PSG) است، و همچنین توکن‌های هوادار برای UFC و مسابقات اتومبیل رانی ایجاد کرده است. توکن‌های هوادار به دارندگان اجازه می‌دهد تا بر تصمیم‌گیری‌ها تاثیر بگذارند، قفل پاداش‌های VIP را باز کنند و به تبلیغات انحصاری، بازی‌ها و شناخت ویژه دسترسی داشته باشند.

پس از موفقیت گسترده راه اندازی PSG در ژانویه ۲۰۲۰، باشگاه فوتبال منچستر سیتی تصمیم گرفت سیتی را در مارس ۲۰۲۱ راه اندازی کند. موفقیت آن عمدتا به موفقیت باشگاه در زمین بازی و توسعه فناوری بلاکچین بستگی دارد. زمانی که شایعه پیوستن کریستیانو رونالدو به باشگاه شنیده شد، قیمت نمادین افزایش یافت، اما پس از عدم موفقیت این انتقال کاهش یافت.

ارز منچستر سیتی

 

بنیانگذاران ارز منچستر سیتی چه کسانی هستند؟

منچستر سیتی فن توکن توسط Socios.com تاسیس شد، برنامه‌ای که توسط Chiliz طراحی شده است که به طرفداران ورزش اجازه می‌دهد تا با باشگاه ها و انجمن‌های مورد علاقه خود درگیر شوند. این شرکت توسط الکساندر دریفوس، که همچنین مدیر عامل Chiliz است، تأسیس شد. Dreyfus بیش از ۲۰ سال تجربه تاسیس و رشد شرکت‌های مبتنی بر وب دارد. به عنوان مثال، او Webcity، یک راهنمای سفر تعاملی، و Winamax و Chilipoker، هر دو پروژه پوکر آنلاین را قبل از تأسیس Chiliz در سال ۲۰۱۷ توسعه داد.

منچسترسیتی یکی از مشهورترین باشگاه‌های فوتبال انگلیس با چهار قهرمانی لیگ برتر و ده عنوان برتر در ده سال اخیر است. این باشگاه توسط پپ گواردیولا، یکی از برجسته ترین مدیران فوتبال جهان، مدیریت می‌شود.

 

چه چیزی ارز منچستر سیتی را منحصر به فرد می کند؟

توکن فن منچستر سیتی نشان دهنده مالکیت حق رای است و به هواداران امکان می‌دهد تا جوایز و تجربیات منحصر به فرد باشگاه را کسب کنند. به عنوان مثال، هواداران می‌توانند بر پیامی که کاپیتان باید روی بازوبند خود ببندد تأثیر بگذارند، از محوطه بازیکنان در استادیوم بازدید کنند، یا حق تماشای مسابقه در منطقه VIP را دریافت کنند و بر روی کالاهای باشگاه تخفیف دریافت کنند.

تا زمانی که CITY برای تجارت در Socios.com فهرست شده است، طرفداران می‌توانند توکن و همراه با آن سهمی در مدیریت باشگاه داشته باشند. علاوه بر این، به گفته استفان سیپلیک، معاون ارشد فروش مشارکت‌های جهانی، گروه فوتبال سیتی، هر هوادار باشگاه واجد شرایط دریافت توکن منچستر سیتی رایگان است.

CITY را می‌توان با فیات یا با تعویض CHZ با آن خریداری کرد، بنابراین طبیعتاً قیمت و رشد CHZ بر قیمت و رشد CITY تأثیر می‌گذارد. علاوه بر شرکت در فرآیند تصمیم‌گیری از طریق رای‌گیری در نظرسنجی‌ها با برگزاری CITY، گزینه برنده شدن جوایز در مسابقات و آزمون‌ها در Socios.com و پاداش‌های برگشت نقدی از باشگاه، این پلتفرم قصد دارد ویژگی‌های بیشتری را در آینده به طرفداران معرفی کند. به عنوان مثال، طرفداران می‌توانند کالاها و خدمات VIP را با برند باشگاه خریداری کنند، برای شرکت در مدیریت باشگاه جوایز جایزه دریافت کنند، توکن‌های طرفداران را برای جوایز NFT به اشتراک بگذارند و از ادغام CITY در برنامه‌های شریک بهره ببرند.

ارز منچستر سیتی چیست

 

ارز منچستر سیتی چگونه کار می کند؟

CITY یک فن توکن است که توسط Socios.com ایجاد شده است. این پلتفرم توکن‌های زیادی برای انواع ورزش‌ها از جمله فوتبال، UFC، اتومبیل رانی و غیره ایجاد کرده است. فن توکن‌‌ها نشان‌دهنده اثبات مالکیت هستند و اهداف مختلفی را انجام می‌دهند که عمدتاً حول محور تأثیرگذاری بر تصمیمات موجودیت (تیم) است که نماد پس از آن نامگذاری می‌شود.

استفان سیپلیک، معاون ارشد فروش مشارکت‌های جهانی، گروه فوتبال سیتی، گفت: ما برای راه‌اندازی نماد جدید هواداران منچستر سیتی هیجان‌زده هستیم، که فرصت دیگری را برای هواداران ما در سراسر جهان فراهم می‌کند تا حتی بیشتر به باشگاهی که دوست دارند نزدیک شوند.

هواداران به مسابقات فوق‌العاده و تجربیات VIP دسترسی خواهند داشت و می‌توانند در مورد طرح‌های باشگاه رای دهند. هر Cityzen ثبت‌شده موجود نیز واجد شرایط یک توکن رایگان خواهد بود تا بتواند به طیف کاملی از مزایا و جوایز دسترسی داشته باشد.

توکن منچستر سیتی (CITY) به عنوان یک نشانه حاکمیتی عمل می‌کند که به دارندگان این حق رای می‌دهد که در مورد تصمیمات باشگاه، مانند تصمیم گیری در مورد طراحی لباس فوتبال، انتخاب آهنگ جشن گل، یا تصمیم گیری در مورد طراحی اتوبوس تیم و غیره، رای دهند.

دارندگان ژتون‌های CITY همچنین می‌توانند جوایز VIP، تخفیف‌های انحصاری و سود را در زمانی که قیمت توکن به دلیل تصمیمات مهم باشگاهی افزایش می‌یابد یا منچسترسیتی برنده یک تورنمنت بزرگ فوتبال می‌شود، دریافت کنند.

 

درباره باشگاه منچستر سیتی

منچستر سیتی یک باشگاه فوتبال انگلیسی است که بسیاری آن را برترین لیگ برتر فوتبال انگلیس می‌دانند. این تیم تاکنون چهار عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده و در ۱۰ سال گذشته این رقابت‌ها ۱۰ بار در جمع چهار تیم برتر قرار گرفته است. سرنوشت این باشگاه زمانی تغییر کرد که پپ گواردیولا، مربی باتجربه فوتبال، در سال ۲۰۱۶ هدایت این تیم را برعهده گرفت و از آن زمان او باشگاه انگلیسی را به اوج جدیدی رساند.

سبک مربیگری او به عنوان بسیار خلاق، سخت کوش، زیرک و ظریف تعریف شده است، شبیه به نحوه بازی او در دوران فوتبالیست. قرارداد او با منچسترسیتی که در سال ۲۰۱۶ انجام شد، برای هواداران سیتی بسیار ارزشمند بود.

این باشگاه در رقابت‌های لیگ برتر در جمع چهار تیم برتر قرار گرفت، اما سال بعد، منچسترسیتی با رهبری گواردیولا قهرمان لیگ برتر شد. جام‌های زیادی پس از این مرحله به دست آمد و اکنون این باشگاه به عنوان یک باشگاه غول پیکر نه تنها در انگلیس بلکه در کل دنیای فوتبال دیده می‌شود. این لیست عظیم از موفقیت‌ها خبر خوبی برای دارندگان توکن CITY است زیرا هر حرکت مهم باشگاه فوتبال بر قیمت توکن تاثیر می‌گذارد.

ارز منچسترسیتی

 

چشم انداز ارز منچستر سیتی

Socio.com که توکن هواداری فوتبال منچستر سیتی را ایجاد کرده است، چشم انداز روشنی برای ارائه صدای خود به طرفداران ورزش دارد. به قول خودش: ما معتقدیم که شور و اشتیاق باید به رسمیت شناخته شود و هر طرفداری حق دارد صدای خود را در هر کجای دنیا که هستند به گوش دیگران برسانند. بر تیم خود تأثیر بگذارید، به جوایز VIP و تبلیغات انحصاری دسترسی پیدا کنید.

 

آیا ارز منچستر سیتی به موفقیت دیگر فن توکن‌ها می‌رسد؟

انتقال مسی از بارسلونا به پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۱ تمام دنیای فوتبال را شوکه کرد. برنده ۶ توپ طلا در حرکتی بحث برانگیز به پی اس جی پیوست که به نفع قیمت توکن هواداران این تیم بود، زیرا در طول هفته چندین بار به بالاترین سطح تاریخ خود رسید، زیرا اخبار انتقال فوتبال آرژانتینی در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شد.

هر خبر مهم مرتبط با باشگاه می‌تواند قیمت یک توکن هواداری را افزایش یا کاهش دهد، و مانند هر ارز دیجیتال دیگر، این پتانسیل را دارد که به یک دارایی تبدیل شود که یک تیم ورزشی می‌تواند پایگاه هواداران خود را کنترل و برتری دهد و در طولانی مدت درآمد بیشتری کسب کند. باشگاه فوتبال منچستر سیتی به خوبی شناخته شده است که از حمایت میلیاردرهای عرب برخوردار است.

همین امر خریدهای بزرگی را در این باشگاه توضیح می‌دهد، مانند خرید اخیر جک گریلیش که با قراردادی شش ساله به مبلغ ۱۰۰ میلیون پوند امضا شد. این نقل و انتقالات بزرگ را می‌توان از منچسترسیتی انتظار داشت.

 

ویژگی‌های منحصر به فرد ارز منچستر سیتی

تصمیم گیری در مورد فعالیت های باشگاه: دارندگان ژتون‌های CITY واجد شرایط رای دادن در مورد تصمیمات باشگاهی مانند رنگ لباس‌های فوتبال و طرح‌های اتوبوس تیم خواهند بود. شاید در آینده، توکن‌ها به دارندگان این قدرت اجازه دهند تا بر تصمیمات بزرگی مانند نقل و انتقالات بازیکن یا انتصاب یک مدیر جدید تأثیر بگذارند.

افزایش تعداد طرفداران جهانی: نماد CITY به عنوان فرصتی برای هر هوادار در جهان است تا بخشی از منچستر سیتی باشد و پایگاه جهانی هواداران را به سطح دیگری افزایش دهد.

رمزارز رایگان برای هر طرفدار CITY: به گفته استفان سیپلیک، معاون ارشد فروش مشارکت‌های جهانی، گروه فوتبال سیتی، هر طرفدار شهر منچستر واجد شرایط دریافت نماد CITY رایگان است.

 

توکنومی ارز منچستر سیتی

توکن هواداری منچستر سیتی تا زمان نگارش این مقاله با قیمت ۶.۶۲ دلار است. رتبه فعلی #۵۷۹ در سایت کوین مارکت کپ است، با ارزش بازار واقعی ۲۳,۲۳۳,۱۶۱ دلار. دارای عرضه در گردش ۳,۵۰۸,۱۴۰ کوین CITY و حداکثر. عرضه ۲۰۰۰۰۰۰۰ کوین سیتی.

 

ارزمنچسترسیتی

 

قیمت ارز منچستر سیتی

از ۳ سپتامبر ۲۰۲۱، توکن منچستر سیتی (CITY) با قیمت ۲۱.۵۱ دلار معامله می‌شود. اینکه آیا فن توکن Manchester City در آینده نزدیک به ۱۰۰ دلار خواهد رسید به عوامل زیادی بستگی دارد. منچسترسیتی یک باشگاه فوتبال بزرگ است، نه تنها در انگلیس بلکه در کل جهان.

این خبر خوبی برای دارندگان توکن CITY است که می‌توانند هر بار که یک خبر بزرگ توسط منچستر سیتی منتشر می‌شود، انتظار افزایش قیمت را داشته باشند.

تیم‌هایی مانند رئال مادرید، بارسلونا، بایرن مونیخ، منچستریونایتد، چلسی و چند تیم دیگر سال‌ها بر این مسابقات تسلط داشتند. با این حال، از آنجایی که پپ گواردیولا قهرمان لیگ برتر شد، منچسترسیتی نیز می‌تواند به عنوان یک طرفدار مورد علاقه هواداران دیده شود زیرا سال گذشته به فینال رسید، جایی که چلسی آن‌ها را شکست داد و جام را بالای سر برد. یک برد امسال در عرصه لیگ قهرمانان ممکن است نشان سیتی را به بالاترین سطح تاریخ برساند.

برای دیدن “قیمت زنده فن توکن منچستر سیتی” می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 

سوالات متداول ارز منچستر سیتی

مزایای توکن فن چیست؟

توکن‌های طرفداران به این ترتیب کار می‌کنند که به طرفداران اجازه می‌دهند مالکیت یک دارایی یا تجربه خاص مربوط به یک تیم ورزشی، افراد مشهور یا هنرمند را خریداری کنند و به آن‌ها دسترسی به محتوا و مزایای انحصاری را بدهند. تیم‌هایی که به دنبال راه‌اندازی توکن‌های طرفدار هستند، با پلتفرم‌های مبتنی بر بلاکچین، مانند Socios، همکاری می‌کنند تا توکن‌ها را روی یک بلاکچین برش دهند.

خطر توکن‌های فن چیست؟

بسیاری از شرکت ها توکن های هواداران را به عنوان توکن‌های سوداگرانه ارائه می‌دهند و سعی می‌کنند درآمدهای احتمالی بالاتری را برای باشگاه‌ها نشان دهند. آن‌ها توکن‌های طرفداران را با فهرست کردن در صرافی‌ها و تبدیل آن‌ها به ارزهای دیجیتال به ارز دیجیتال تبدیل می‌کنند. این خطرناک است زیرا قیمت ثابت نیست و معامله گران می‌توانند آن را بسیار نوسان کنند.

چگونه توکن‌های فن خود را بفروشم؟

وارد حساب بایننس خود شوید. روی دکمه زرد زرد در پایین صفحه ضربه بزنید، سپس روی [فروش] ضربه بزنید. توکن Binance Fan را که می‌خواهید بفروشید انتخاب کنید و مبلغ دلخواه خود را وارد کنید. روی [فروش] ضربه بزنید.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا