معرفی ارز لیتل‌ ربیت + نحوه خرید ارز LITTLE RABBIT

ارز LITTLE RABBIT چیست؟

ارز لیتل ربیت یکی از شت کوین های بازار کریپتوکارنسی است که پروژه آن در سال ۲۰۲۱ ارائه شده و به علت جامعه محور بودن توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد. در ۱۴ می سال ۲۰۲۱ میلادی، تیم توسعه دهنده این پروژه، توکن رسمی خود را با نام LITTLE RABBIT یا خرگوش کوچولو در صرافی پنکیک سواپ و در بستر بایننس اسمارت چین معرفی کرد.

 

آشنایی با پروژه لیتل‌ ربیت

اهداف و خدمات پروژه به طور کامل در وبسایت رسمی لیتل‌ربیت با دامنه newlittlerabbit.net قابل مشاهده است؛ اما به علت تازه بودن پروژه اطلاعات مطمئن و درستی موجود نیست. اگر قصد خرید این شت کوین را دارید، پیشنهاد میکنم مقداری صبر کنید تا در آینده این پروژه به وضعیت ثابت تری برسد و کلاهبردار بودن یا نبودن آن مشخص شود.

پروژه لیتل ربیت به این صورت ارائه شده که حدود ۵ درصد از هر تراکنش در شبکه را به عنوان کارمزد به استخر نقدینگی خود وارد کرده و برای همیشه آن را قفل خواهد کرد. همچنین فرآیند دیگری به نام توکن سوزی نیز در پروژه در نظر گرفته شده و با استفاده از آن هر چند وقت یکبار تعدادی از توکن های LTRBT سوزانده میشود.

در صورت خرید این توکن می توانید آن را هولد و استیک کنید و جالب است بدانید طراحان این پرژه برای هولدرها درصد بالایی پاداش را در نظر گرفته و ۵ درصد از هر تراکنش را به هولدرها اختصاص خواهند داد. این امتیاز در راستای هدف اصلی پروژه لیتل ربیت است.

یکی از اهداف مهم این پروژه به حداکثر رساندن سرمایه گذاری با مکانیزم استیک اتوماتیک یعنی کسب سود از طریق هولد کردن توکن است. در نتیجه کارمزد معاملات این توکن ۱۰ درصد بوده که از این مقدار ۵ درصد به هولدرها و ۵ درصد به استخر نقدینگی منتقل خواهد شد.

اگر مفهوم استیک را نمیدانید به مقاله “استیکینگ به چه معناست؟” مراجعه فرمایید

 

 ویژگی‌های شت کوین لیتل‌ربیت

 

 ویژگی‌های ارز LITTLE RABBIT

ارز لیتل ربیت دارای ویژگی هایی است که با استفاده از آنها، اعتماد عده ای را برای خرید و هولد کردن به خود جلب کرده، ویژگی های این پروژه و توکن آن از قبیل زیر است:

  • توزیع عادلانه
  • فارمینگ با عملکرد خودکار
  • پشتیبانی از برنامه کاربردی DAAPS
  • قفل شدن خودکار نقدینگی
  • ایمن بودن در برابر حرکت نهنگ های بازار
  • افزایش مدام کف قیمت خرید
  • راه‌اندازی بخش خرید و فروش در وبسایت

 

کیف پول های ارز لیتل‌ ربیت

همان طور که گفته شد، توکن این پروژه در بستر بایننس اسمارت چین قرار گرفته، به سبب این ویژگی به راحتی میتوانید توکن لیتل ربیت را به کلیه کیف پول های ارز دیجیتالی که از شبکه بایننس اسمارت چین پشتیبانی می کنند، انتقال دهید. در ادامه بهترین کیف پول های بستر BSC را مشاهده می‌کنید:

  • کیف پول اتمیک
  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول متامسک

 

پیش بینی قیمت و آینده ارز Littlerabbit

پیش بینی و تحلیل قیمت شت کوین ها تقریبا کاری غیرممکن است، چون اغلب این پروژه ها به علت نداشتن زیرساخت های مناسب و تیم فنی و با اهداف قوی با شکست مواجه میشوند و پول افرادی که روی توکن آنها سرمایه گذاری کرده اند، نیز از بین میرود. لیتیل ربیت هم جزو آن دسته از شت کوین هاست.

 

خرید LITTLE RABBIT از صرافی های ارز دیجیتال

 

خرید ارز LITTLE RABBIT از صرافی های ارز دیجیتال

توکن لیتل ربیت در حال حاضر فقط از صرافی های غیرمتمرکز مثل پنکیک سواپ قابل خریداری است و هنوز در بسیاری از وبسایت های معتبر لیست نشده. دلیل این وضعیت این هست که معمولا اکثر شت کوین ها بعد از یک مدت کوتاه از بازار حذف شده و اثری از آنها باقی نخواهد ماند.

برای خرید این کوین از صرافی پنکیک سواپ میتوانید وارد سایت صرافی شده و کیف پول تراست ولت خود را متصل کنید تا بعد از خرید، کوین های لیتل ربیت در کیف پول شخصی خودتان ذخیره شود. دقت داشته باشید که برای خرید توکن LTRB به مقدار کمی ارز دیجیتال BNB در حساب خود لازم دارید تا هزینه کامزد شبکه را پرداخت کنید.

در وایت پیپر این ارز آمده است: «هدف ما دستیابی موفقیت در زنجیره هوشمند بایننس است و قصد داریم سرمایه‌گذاران بازدهی خوبی از این ارز داشته باشند.»

این توکن در هیچ صرافی معتبری لیست نشده و فقط در صرافی پنکیک سواپ معامله می شود. قیمت این ارز آنقدر پایین است که با یک دلار میتوان حدود ۱۰ هزار میلیارد توکن خریداری کرد.

افزایش قیمت این ارزها به موارد مختلفی از جمله حمایت افراد معروف، لیست شدن در صرافی های بزرگ و خرید نهنگ‌ها بستگی دارد اما حدود ۹۵ درصد این قبیل توکن ها هیچ وقت رشد قیمتی نخواهند داشت.

۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)

مرتضی علیپور

دانشجوی ارشد مدیریت سیستم های اطلاعاتی، برنامه نویس و طراح سایت - علاقمند به یادگیری مداوم در حوزه IT و تکنولوژی - محقق ارزهای دیجیتال و گاهی یک تریدر

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا