اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

صندوق سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری Whampoa

گروهی که توسط فرزندان برجسته خانواده لی تأسیس شده است با این ابتکار به سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال می‌پردازد. مدیر صندوق دارایی Whampo Group سنگاپور قصد دارد یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر و یک صندوق تامینی رمزارز برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال راه‌اندازی کند. بر اساس برآوردهای اولیه، این شرکت قصد دارد ۱۰۰ میلیون دلار در این بخش اختصاص دهد.

 

صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر ۱۰۰ میلیون دلاری

این گروه، ۱۰۰ میلیون دلار را برای این صندوق سرمایه‌گذاری در نظر گرفته است در حالی که قصد دارد ۵۰ میلیون دلار برای صندوق تامینی کریپتو جمع‌آوری کند. این شرکت یک نهاد جدید به نام Whampoa Digital راه‌اندازی کرده است که هدف آن جذب سرمایه شخص ثالث برای سرمایه‌گذاری در بازار دارایی‌های دیجیتال است.

 

گزارش رسانه‌ها می‌گوید استراتژی سرمایه‌گذاری چند جانبه Whampoa Group شامل یک صندوق دارایی بازار خصوصی ۱۰۰ میلیون دلاری و یک صندوق تامینی بازار عمومی ۵۰ میلیون دلاری است.

 

صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر خصوصی، که احتمالاً در سه ماهه آینده راه‌اندازی می‌شود، در استارت آپ‌های اولیه در وب۳ سرمایه‌گذاری خواهد کرد. متعاقبا، Whampoa Digital اندازه صندوق را افزایش خواهد داد تا سرمایه‌گذاری‌ها را افزایش دهد.

 

شاون چان، مدیر عامل گروه Whampoa به رویترز گفت:

ما فکر می‌کنیم که پتانسیل زیادی در این فضا وجود دارد. صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر به ما کمک می‌کند تا جای پای خود را در این زمینه گسترش دهیم.

 

وی همچنین افزود که صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال پیشنهادی پاسخ‌های دلگرم کننده‌ای از شرکت‌های فناوری آسیایی و گروه‌های تجاری دریافت کرده است. شان تشریح کرد که ضریب نفوذ اینترنت و آمار جمعیتی بالا نوید پذیرش انبوه محصولات و خدمات Web3 در آسیای جنوب شرقی را می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا