تحریم‌های غرب سیستم تجارت جهانی را از بین می‌برد

رئیس دومین بانک بزرگ روسیه می‌گوید با اعمال تحریم‌ها علیه روسیه، غرب سیستم تجارت جهانی را تخریب کرده و باعث افزایش تورم شده است. وی با اشاره به بحران بانکی آمریکا به عنوان نمونه، تاکید کرد این بزرگترین بحران مالی و بانکی از سال ۲۰۰۸ تاکنون است و در حال گسترش به اروپا است.

 

تحریم‌ها علیه روسیه شمشیری دولبه است

آندری کوستین، رئیس VTB تحت کنترل دولت، دومین بانک بزرگ روسیه، روز سه‌شنبه در دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، درباره بحران بانکی ایالات متحده و اثرات تحریم‌های غرب علیه روسیه صحبت کرد.

 

کوستین به پوتین گفت:

ما به طور فعال در حال ایجاد یک زیرساخت پرداخت و تسویه جدید با روبل و ارز کشورهای دوست هستیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا