آپدیت هفتگی فروش NFT مختص ۸ تا ۱۴ می

فروش توکن غیرمثلی (NFT) هفته گذشته شاهد افزایش جزئی بود و نسبت به هفته قبل حدود ۱.۴۶ درصد افزایش داشت. ارزش تجمعی فروش NFT از ۲۹ آپریل تا ۶ می ۲۰۲۳ به ۱۴۹.۳۱ میلیون دلار رسید. در طول بازه زمانی هفت روزه، فروش NFT به ۲۰۸.۱۷ میلیون دلار رسید. افزایش قابل توجه فروش NFT در این هفته را می‌توان به دلیل ظهور NFTهای بلاکچین بیت کوین دانست.

 

آپدیت هفتگی فروش NFT: فروش NFT مبتنی بر بیت کوین شتاب قابل توجهی به دست می‌آورد

فروش NFT بیت کوین به عنوان یک مشارکت کننده کلیدی در چشم‌انداز فروش کلکسیونی دیجیتال، در میان ۲۱ بلاکچین متمایز بر اساس داده‌های cryptoslam.io که در ۱۴ می ۲۰۲۳ ثبت شده، ظاهر شده است. با این حال، جایگاه دوم در اختیار NFTهای مبتنی بر بیت کوین که به عنوان Ordinal inscriptions نیز شناخته می‌شوند، است.

 

داده‌ها نشان می‌دهد که فروش NFT بیت کوین ۵۳,۴۳۳,۴۵۱ دلار تضمین شده و جایگاه دوم را از نظر فروش بلاکچین از بین ۲۱ زنجیره کسب کرده است. فروش NFT بیت کوین ۱۸۷.۵۴ درصد نسبت به هفته قبل افزایش یافت.

 

NFTهای بلاک چین Mythos نیز با افزایش ۶۹.۶۶ درصدی فروش NFT به ۱۱.۷۳ میلیون دلار در هفته گذشته، افزایش قابل توجهی را تجربه کردند. این صعود Mythos را با در نظر گرفتن بلاکچین‌های برتر از نظر حجم فروش NFT، به رتبه سوم رساند.

 

سولانا که قبلاً دومین جایگاه بزرگ را اشغال می‌کرد، اکنون از نظر فروش NFT به ازای هر بلاکچین در رتبه چهارم قرار دارد. در هفت روز گذشته، سولانا ۸,۷۸۹,۱۰۶ دلار ثبت کرد که در مقایسه با هفته قبل ۲۱.۱۶ درصد کاهش داشت. پنجمین بلاکچین با بیشترین حجم فروش در هفته گذشته، ۷.۷۹ میلیون دلار Polygon بود که ۷.۰۷ درصد کاهش داشت.

 

در مورد مجموعه‌های NFT، داده‌های cryptoslam.io نشان می‌دهد که Oncategorized Ordinals که اساساً Ordinals تصادفی بخشی از هیچ مجموعه‌ای نیستند، در این هفته به رتبه برتر مجموعه در فروش دست یافتند. Uncategorized Ordinals موفق به ثبت ۱۵.۶۲ میلیون دلار در فروش NFT شد.

 

Ethereum’s Bored Ape Yacht Club (BAYC) این هفته با فروش کلی ۱۳.۸۰ میلیون دلار در هفت روز گذشته، جایگاه دوم را به خود اختصاص داد. مجموعه Dmarket زنجیره‌ای Mythos مقام سوم را به دست‌آورد و اکثر فروش NFT Mythos از معاملات مجموعه Dmarket ناشی می‌شود.

 

در جایگاه چهارم، ORDI BRC-20 NFTs فروش هفتگی ۱۱,۰۴۴,۱۱۰ دلار را ثبت کرد، در حالی که مجموعه Milady Maker NFT اتریوم در بازه زمانی مشابه ۱۰,۳۷۶,۱۰۲ دلار فروش داشت و در رتبه پنجم این هفته قرار گرفت. یکی از صعودکنندگان قابل توجه این هفته در مورد فروش NFT، مجموعه Space Pepes مبتنی بر بیت کوین بود که در هفت روز گذشته ۴,۶۰۷,۸۳۴ دلار به دست‌آورد، افزایشی ۲,۱۴۲.۳۵ درصدی نسبت به هفته قبل.

 

علاوه بر این، تنها یک NFT از این سری به قیمت ۴.۵ میلیون دلار فروخته شد و آن را به گران‌ترین فروش هفته تبدیل کرد. جالب اینجاست که پنج مورد از با ارزش‌ترین فروش‌های NFT در هفته گذشته، همه به دسته Ordinals Uncategorized تعلق داشتند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا