آپدیت هفتگی فروش NFT مختص ۱ تا ۷ می

در هفته گذشته، فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) 1.46 درصد افزایش یافت و در مجموع به ۱۴۹,۳۱۲,۱۸۰ دلار رسید. با این حال، در حالی که تعداد خریداران NFT به میزان ۲۲.۴۸ درصد افزایش یافته است، تعداد معاملات NFT نسبت به هفته قبل ۸.۷۸ درصد کاهش یافته است.

 

در آپدیت هفتگی فروش NFT، آزوکی با افزایش فروش ۵۰۴.۹۶ درصدی در این هفته به عنوان بهترین مجموعه NFT ظاهر شد

طی هفته گذشته، فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) با افزایش ۱.۴۶ درصدی نسبت به هفته قبل، افزایش متوسطی را تجربه کرده است. در مجموع، فروش NFT بالغ بر ۱۴۹.۳۱ میلیون دلار بوده که فروش NFT مبتنی بر اتریوم ۱۰۸,۲۷۲,۷۰۱ دلار از این رقم را به خود اختصاص داده است. فروش NFT اتریوم میزان ۷۲.۵ درصد از کل کلکسیون‌های دیجیتال فروخته شده در هفته گذشته را تشکیل می‌دهد. آخرین آمار نشان می‌دهد که فروش NFT اتریوم در این هفته ۲۲.۷۹ درصد افزایش یافته است.

 

این هفته، فروش NFT مبتنی بر Solana میزان ۱۲,۲۲۵,۰۰۰ دلار از کل فروش را تشکیل داد، با این حال، این کاهش ۵۶.۶۴ درصدی را نسبت به هفته قبل نشان می‌دهد. فروش اتریوم و سولانا همچنان در صدر قرار دارند و پس از آن Mythos ،Polygon و Immutable X قرار دارند.

 

فروش اتریوم افزایش قابل توجهی داشته است و فروش رونین نیز ۲۰ درصد افزایش یافته است در حالی که Arbitrum افزایش ۱۴ درصدی را تجربه کرده است. علاوه بر این، فروش کلکسیون دیجیتال بلاکچین پنینی ضربه خورده است و در این هفته ۳۱.۲۳ درصد کاهش یافته است.

 

بهترین مجموعه NFT این هفته Azuki است که ۱۱,۱۸۹,۰۷۶ دلار فروش داشت. این افزایش ۵۰۴.۹۶ درصدی نسبت به هفته قبل را نشان می‌دهد. مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC) با ۱۰,۶۱۵,۱۶۸ دلار فروش در جایگاه دوم قرار دارد که نشان دهنده افزایش ۱۳.۳۲ درصدی نسبت به هفته گذشته است. مجموعه Dmarket زنجیره‌ای Mythos به خوبی هفته گذشته نبود و ۶,۷۶۲,۰۴۹ دلار فروش داشت که ۱۱.۵ درصد کمتر از هفته قبل است. با این حال، مجموعه Milady Maker با ۴,۵۵۸,۳۸۶ دلار در مجموع فروش، افزایش ۳۶۷.۵۸ درصدی را به خود اختصاص داده است.

 

گرانترین NFT فروخته شده در این هفته Bored Ape Yacht Club (BAYC) #811 بود که پنج روز پیش به قیمت ۶۲۵,۸۲۵ دلار فروخته شد. پس از آن Sandbox Lands #139,686 با قیمت ۵۸۰,۳۸۳ دلار فروخته شد و BAYC #6774 که ۵۰۱,۸۴۵ دلار فروخته شد. Otherdeed Expanded #5227 و Superrare #370,449 نیز به ترتیب با قیمت ۵۰۱,۸۴۵ دلار و ۳۷۰,۴۴۹ دلار به فروش رسیدند. طبق nftpricefloor.com، کریپتوپانک‌ها در حال حاضر دارای ارزش طبقه بالا (۵۱.۵۰ ETH) از کل مجموعه‌های NFT هستند و به دنبال آن ارزش طبقه Bored Ape Yacht Club (48.30 ETH) قرار دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا