تحلیل فانتوم، حمایت موقت، ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال فانتوم پس از نزول‌های اخیر خود، در حال تشکیل یک حمایت جدید در قیمت ۲۲ سنت است. حمایتی که فعلا از ریزش قیمت جلوگیری کرده اما انتظار نداریم قدرت تغییر روند را داشته باشد. اگر این حمایت پس از مدتی از دست رود، فانتوم می‌تواند تا سطوح پایین‌تر از جمله سطح کلیدی ۱۲ سنت ریزش کند. هم‌اکنون قیمت فانتوم نزدیک به ۲۳ سنت در حال معامله شدن است. با ادامه تحلیل فانتوم همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

همانطور که گفتیم، فانتوم پس از ریزش ۴۶ درصدی که از سقف قبلی خود داشت. هم‌اکنون در یک حمایت نسبی کمی آرام گرفته است. اگر این حمایت بتواند مانع ریزش بیشتر شود، فانتوم دوباره برای بدست آوردن سطوح ۲۸ و ۳۳ سنت صعود خواهد کرد. اما اگر این سطح از دست رود، فشار فروش مجددی ایجاد شده و ارز دیجیتال فانتوم می‌تواند تا حمایت کلیدی ۱۲ سنت که می‌‍‌تواند کف نهایی فانتوم باشد نزول کند.

 

تحلیل فانتوم
تحلیل فانتوم

 

اندیکاتور RSI اما در حال کاهش مامنتوم نزولی خود است. ان نمودار گویا در حال کف زدن بوده و به قیمت یک روند کامل واگرایی داده است. این یک سیگنال بسیار معتبر برای کاهش قدرت فروشندگان است که بسیار حائز اهمیت خواهد بود. نشانه‌ RSI می‌تواند به حمایت فعلی بی‌افزاید و به آن کمک کند تا فانتوم را باری‌دیگر به سطوح بالاتر پرتاب کند.

 

  • اگر معامله‌گر کوتاه مدت هستید، با بسته شدن کندل پوشای صعودی امروز (تایم فریم روزانه) می‌توانید با رعایت مدیریت سرمایه و حد ضرر وارد یک معامله خرید کوتاه مدت شوید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا