اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

بازی های وب۳ همچنان در حال رشد هستند!

بر اساس گزارشی که اخیرا توسط Dappradar تهیه شده است، صنعت بازی Web3 علیرغم رکود ارزهای دیجیتال از اول اوت تاکنون توانسته است ۷۵۰ میلیون دلار جمع‌آوری کند و چندین پروژه مهم اعداد مثبتی را در مورد فروش و فعالیت ثبت کرده اند.

 

صنعت بازی وب۳ در میان رکود اقتصادی شکوفا می‌شود

رکود اقتصادی فعلی که بر بازارهای سنتی و ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد، تأثیر کمتری بر بخش بازی وب۳ داشته است. بر اساس گزارش اخیر منتشر شده توسط Dappradar، اعدادی که از این صنعت می‌آیند مثبت بوده و در مقابل تأثیر این متغیرها مقاومت می‌کنند.

 

صنعت بازی Web3 از ۱ اوت ۷۴۸ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرده است که ۱۳۵ درصد بیشتر از سرمایه‌گذاری در ماه ژوئیه است. با این حال، این رقم هنوز ۱۹ درصد کمتر از آنچه در ماه ژوئن سرمایه‌گذاری شده است را نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که اکوسیستم هنوز در حال بهبود است. این سرمایه‌گذاری‌ها شامل ۲۰۰ میلیون دلار جمع‌آوری شده توسط گابریل لدون برای شرکت جدیدی به نام Limit Break و سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری Temasek در Animoca Brands است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا