محصول استیکینگ مبتنی بر اتر WBETH بایننس

بایننس، صرافی ارزهای دیجیتال با بیشترین حجم مبادلات، در اطلاعیه‌ای که در ۲۴ آپریل منتشر شد، از جدیدترین محصول سهام خود، wrapped beacon eth (WBETH) رونمایی کرد. این افزوده جدید به راه‌حل‌های سهامداری بایننس که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است و به دیگر محصولات رقیب استکینگ مانند Lido ،Coinbase ،Rocket Pool و Frax می‌پیوندد.

 

WBETH به عنوان راه‌حل جدید بایننس برای استیکینگ مبتنی بر اتریوم ظاهر می‌شود

محصولات استیک مبتنی بر اتریوم در دو سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. با توجه به معیارهای defillama.com، تا زمان نگارش این مقاله، بیش از ۸.۲ میلیون اتر به ارزش ۱۵.۴۹ میلیارد دلار در مشتقات سهامداری قفل شده است. ۷۴.۲۲ درصد از این دارایی‌های اتر در اختیار Lido Finance، رهبر فعلی در این فضا است.

 

محصول رپد اتر کوین بیس با ۲.۱۹ میلیارد دلار قفل شده در رتبه دوم قرار دارد و پس از آن Rocket Pool با ۹۸۳.۲۶ میلیون دلار، Frax با ۲۹۷.۰۹ میلیون دلار و Stakewise با ۱۶۳.۹۸ میلیون دلار قرار دارند. بایننس فاش کرده است که دو قرارداد برای توکن جدید WBETH خود بسته است، یکی برای زنجیره هوشمند بایننس و دیگری برای اتریوم. این توکن از روز پنجشنبه با جفت‌های معاملاتی BUSD ،ETH و USDT در بایننس در دسترس خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا