اخبار صرافی‌ هااخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

حذف ۳ استیبل کوین از Wazirx

صرافی کریپتوی Wazirx با حذف تعدادی از استیبل کوین‌ها و تبدیل خودکار آنها به BUSD با نسبت ۱ به ۱، حرکت Binance را دنبال می‌کند. مشتریان Wazirx تا ۲۳ سپتامبر فرصت دارند تا استیبل کوین‌های خود را در صورت عدم تمایل به تبدیل وجوه خارج کنند.

 

Wazirx قصد دارد تا ۵ اکتبر ۳ استیبل کوین را حذف کند و آنها را به صورت خودکار به BUSD تبدیل کند

در هفته اول سپتامبر، بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان از نظر حجم مبادلات، اعلام کرد که تعدادی از استیبل کوین‌ها را حذف خواهد کرد. بایننس همچنین در آن زمان خاطرنشان کرد که مشتریان مدت زمان مشخصی برای برداشت استیبل کوین‌ها دارند یا وجوه به طور خودکار به BUSD تبدیل می‌شوند.

 

در ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۲، صرافی ارز دیجیتال Wazirx گفت که دیگر از سپرده‌های USDC ،TUSD و USDP پشتیبانی نمی‌کند. این اطلاعیه که روز دوشنبه منتشر شد، جزئیاتی را بیان می‌کند که مشتریان همچنان می‌توانند استیبل کوین‌های ذکر شده را برداشت کنند، اما فقط تا جمعه، ۲۳ سپتامبر.

 

در اطلاعیه صرافی آمده است:

Wazirx از برداشت USDC ،USDP و TUSD تا ساعت ۵ بعدازظهر IST در ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۲ پشتیبانی خواهد کرد و جفت‌های USDC ،USDP و TUSD را در ساعت ۰۷:۳۰ صبح IST در ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۲ از لیست حذف خواهد کرد. تا ۵ اکتبر، هر موجودی استیبل کوین باقی مانده در صرافی به طور خودکار به BUSD تبدیل می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا