راه‌های کسب درآمد از محتوا در توییتر معرفی شد

آخرین اصلاح مبتنی بر کاربر با هدف بهبود تعامل فالوور و ایجاد جریان‌های درآمدی جدید در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی است. ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، با افزودن به لیست رو به رشد پیاده‌سازی‌ها برای بهبود نتیجه توییتر و ترویج روزنامه‌نگاری شهروندی، اعلام کرد که سازندگان در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی اکنون می‌توانند از محتوای خود کسب درآمد کنند.

 

ایلان ماسک راه‌های کسب درآمد در توییتر را برای سازندگان محتوا معرفی می‌کند

از زمان تصاحب توییتر توسط ماسک، این شرکت چندین اقدام جدی برای تبدیل خود به یک تجارت سودآور انجام داده است که شامل اخراج گسترده کارکنان و معرفی اشتراک‌های آبی توییتر می‌شود. در حالی که بسیاری از افراد تأیید شده قبلی در برابر درخواست هزینه ماهانه برای دریافت علامت آبی در توییتر مقاومت کردند، ماسک آن را به عنوان یک جریان درآمدی بسیار مورد نیاز برای شرکت می‌دید.

 

آخرین اصلاح مبتنی بر کاربر که به کاربران امکان می‌دهد از همه اشکال پست‌ها در توییتر در سطح جهانی کسب درآمد کنند، با هدف بهبود تعامل دنبال‌کنندگان و ایجاد جریان‌های درآمد جدید در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی است.

 

ویژگی اشتراک‌ها به کاربران توییتر این امکان را می‌دهد تا از یکی از قیمت‌هایی که توسط توییتر در دسترس است، از دنبال‌کنندگان حق اشتراک ماهانه دریافت کنند. پس از پرداخت، مشترکین به محتوای انحصاری سازنده دسترسی پیدا می‌کنند که برای عموم قابل مشاهده نیست.

 

توییتر به سازندگان اجازه می‌دهد تا ۹۷ درصد از درآمد را تا ۵۰,۰۰۰ دلار نگه دارند، پس از آن تقسیم درآمد برای سازندگان به ۸۰ درصد کاهش می‌یابد. این غول رسانه‌های اجتماعی با پردازشگر پرداخت Stripe برای پرداخت سازندگان در توییتر شریک شده است. با این حال، سهم درآمد تنها پس از کسب حداقل آستانه ۵۰ دلاری توسط کاربران آغاز می‌شود. حتی اگر حساب توییتر سازنده به هر دلیلی به حالت تعلیق درآمده باشد، خدمات اشتراک غیرقابل استرداد است. در چنین سناریوهایی، کاربران باید به صورت دستی اشتراک خود را لغو کنند تا از پرداخت‌های ماهانه خودکار به حساب‌های غیرفعال توییتر جلوگیری کنند.

 

اعضای کریپتویی توییتر که پس از سال‌ها پست کردن، اعتبار و فالوورهای زیادی را در توییتر به دست آورده‌اند، از معرفی اشتراک‌های سازنده محتوا با آغوش باز استقبال می‌کنند.

 

ابتکارات مستمر ماسک برای طراحی مجدد توییتر همچنین شاهد استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای شناسایی و جلوگیری از اطلاعات نادرست در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی خواهد بود. طبق گزارش‌ها، ماسک نزدیک به ۱۰,۰۰۰ واحد پردازشگر گرافیکی را برای ساخت ابزارهای هوش مصنوعی آینده خریداری کرده است، علیرغم هشدار به جهان در مورد توسعه هوش مصنوعی به دلیل نگرانی‌های اجتماعی.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا