بازی Waves Duck، کسب درآمد از پرورش اردک های معروف!

بازی Waves Ducks

بازی Waves Duck را میتوان یک پلتفرم کلکسیونی NFT و بازی کسب درآمد دانست که بازیکنان با استفاده از موارد موجود در این بازی از جمله تصاویر اردک در قالب NFT و تخم اردک که همان EGG میباشد به سرگرمی و کسب درآمد میپردازند. در این بازی به بازیکنان اجازه داده میشود تا اردک ها را پرورش دهند یا از طریق تولید مثل، اردک های جدید را به وجود بیاورید. همچنین تمام آثار داخل بازی و توکن ها را میتوانید مبادله و معامله کرد، در ادامه به بررسی بیشتر این بازی و موارد مربوط به آن میپردازیم.

برای کسب اطلاعات در رابطه با دیگر بازی‌ها، مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

 

توکن EGG

برای شروع بازی Waves Ducks ابتدا باید چندین توکن EGG داشته باشید، چندین راه برای به دست آوردن توکن EGG وجود دارد که میتوانید از آن طریق تهیه کنید. شما با داشتن ارز Waves میتوانید توکن EGG را خریداری کنید و وارد بازی کنید. در صرافی غیر متتمرکز swop.fi میتوانید ارز های Waves خود را به EGG تبدیل کنید.

بازی ویوز داکز

ارز EGG توکن حکومتی و مبادلاتی درون بازی است، از طریق این توکن میتوانید به خرید اردک های جنسیس یا genesis ducks اقدام کنید. کاربران میتوانند اردک های جنسیس را پروش دهند و نگهداری کنند تا از طریق تولید مثل صاحب اردک جدیدی شوند، همچنین این اردک ها در داخل بازار قابل خرید و فروش میباشند که هر کدام از این اردک ها یک اثر NFT هستند. نماد اختصاری این ارز EGG بوده و نام کامل آن Waves Ducks میباشد که در زمان نوشتن این مقاله بر بستر بلاکچین های اتریوم، بایننس و ویوز (Waves) در دسترس میباشد.

اگر علاقمند به اینگونه بازی ها هستید، پیشنهاد میشود از مقاله روبلاکس بازدید نمائید.

 

سیستم مورد نیاز برای بازی Waves Duck

این بازی تحت وب میباشد و شما با مراجعه به وبسایت wavesduck.com و ساخت اکانت مورد نظر میتوانید به انجام بازی بپردازید.

 

شروع بازی Waves Duck

برای شروع بازی شما نیاز دارید توکن EGG تهیه کنید، همانطور که در بالا برای شما شرح دادیم شما با انتقال ارز Waves به صرافی Swop.fi میتوانید EGG تهیه کنید، همچنین در صرافی waves.exchange نیز میتوانید به خرید و فروش توکن EGG اقدام کنید.

 

ثبت نام در Waves Ducks

ثبت نام و ساخت حساب برای این بازی بسیار ساده است، در صفحه اصلی وبسایت این بازی بر روی Start کلیک کنید، سپس وارد صفحه جدیدی خواهید شد که در آن قسمت نیاز است بر روی Sign Up کلیک کرده و سپس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و گزینه موافقت با قوانین را هم تیک بزنید.

بازی ویوز داکز 1

در ادامه نیاز است کدی که برای ایمیل شما ارسال شده را وارد کنید، پس از طی این مراحل شما وارد حساب کاربری خود خواهید شد و مشخصات را میتوانید مشاهده کنید.

بازی ویوز داکز 2

همچنین قسمتی وجود دارد که شما در آن میتوانید میزان فارم اردک هایتان را ببینید، بررسی کنید کدام برای فروش هستند و یا برای اردک هایتان Perch یا نشیمنگاه بخرید.

بازی ویوز داکز 3

در منوی اصلی دو بخش وجود دارد، Incubator، جایی که در آن میتوانید یک تخم بخرید تا یک اردک جدید تهیه کنید و قسمت دیگر Breeding است، در این قسمت شما میتوانید یک جفت اردک برای تولید مثل انتخاب کنید و قسمت آخر Marketplace است که شما میتوانید به خرید و فروش بپردازید.

بازی ویوز داکز 4

در قسمت بالا سمت راست گزینه Balance وجود دارد که شما میتوانید در آن موجودی توکن های EGG خود را مشاهده کنید، با کلیک بر روی آن قسمت میتوانید شماره کیف پول و لینک رفرال را مشاهده کنید.

بازی ویوز داکز 5

رفرال لینک یک روش درآمد بدون سرمایه گذاری میباشد، شما از این طریق با جذب سرمایه گذاران میتوانید درآمد کسب کنید کافی است لینک رفرال را برای آنها ارسال کنید و هر کاربری که از طریق لینک شما به بازی وارد شود باعث درآمد شما خواهد شد.

 

نحوه خرید Duck

دو راه برای پر کردن مزرعه شما وجود دارد، یکی از راه این است که در Incubator  جوجه کشی کنید، این مسئله چندین توکن EGG برای شما هزینه دارد، در قسمت Incubator شما باید Hatch کنید و بعد از چندین دقیقه اردک شما در دسترس خواهد بود.

بازی ویوز داکز 6

گزینه بعد ورود به فروشگاه میباشد، در این قسمت شما میتوانید با مراجعه به Marketplace به خرید و فروش اردک اقدام کنید. همچنین برای خرید یک اردک میتوانید پیشنهاد ارسال کنید یا به اصطلاح bid بگذارید.

بازی ویوز داکز 7

در هنگام خرید به مشخصات توجه کنید زیرا یک اردک فقط یکبار میتواند تولید مثل کند و پس از آن استریل میشود. با انتخاب دو اردک غیر استریل برای یکبار میتوانید تولید مثل کنید.

بازی ویوز داکز 8

همانطور که مشاهده میکنید اردک سوم به صورت رایگان از طریق تولید مثل یا Breed برای شما فراهم خواهد شد معمولا اردک سوم که از طریق Breed به دست می آید rare تر است زیرا از ترکیب دو اردک به دست آمده مشخصات ترکیبی از دو اردک را دارد که باعث خااص تر شدن آن میشود.

بازی ویوز داکز 9

 

کسب درآمد از بازی Waves Duck

در زیر راه‌های کسب درآمد از این بازی را برای شما توضیح داده‌ایم:

اردک

همانطور که در بالا اشاره کردیم شما میتوانید اردک ها را برای تولید مثل پروش دهید، هر اردک فقط یک بار میتواند تولید مثل کند اما همین مسئله برای گسترش مزرعه شما بسیار قابل توجه است. شما با استفاده از قوانین خاص بازی میتوانید اردک های کمیاب‌تر یا Rare تر ایجاد کنید و سپس آنها را برای فروش یا فارمینگ استفاده کنید. همچنین امکان تولید مثل با اردک تازه متولد شده وجود دارد. در زمان نوشتن این مقاله در وبسایت Waveducks ذکر شده است که برای خرید یک اردک جنسیس نیازمند حدود ۱۴۰$ یا ۴ EGG هستید.

بازی ویوز داکز 10

Farm

برای شروع کسب درآمد باید Perch یا نشیمنگاه تهیه کنید و اردک خود را روی آن قرار دهید، توجه داشته باشید که رنگ پس زمینه باید با پرچ یکی باشد، هر چه اردک شما Rare تر باشد مقدار سود APY شما بالاتر خواهد بود. شما میتوانید اردک هایی که میخرید یا از راه تولید مثل به دست میآورید را بر روی Perch قرار دهید و از این طریق کسب درآمد کنید.

بازی ویوز داکز 11

خرید و فروش اردک

میتوانید در قیمت پایین اردک ها را بخرید و با قیمت بالاتری بفروشید. همچنین میتوانید از طریق تولید مثل میتوانید اردک های Rare تری به دست آورید و با قیمت بالاتری بفروشید.

 

مشخصات NFT های Waves Duck

هر NFT اردک دارای Rare بودن خاص خودش است و ارزش هر NFT اردک به میزان کمیاب بودن یا Rare بودن آن بستگی دارد و هر چه یک اثر کمیاب‌تر باشد، پاداش برای Farm آن نیز بیشتر خواهد بود و دارای ارزش بیشتری در بازار خواهد بود. در قسمت Genotype میتوانید اطلاعات مربوط به هر اردک را مشاهده کنید.

 • А – elon
 • B – satoshi
 • C – doge
 • D – bogdanoff
 • E – chad
 • F – harold

برای مثال وجود حرف های  A و B نشان دهنده این است که اردک از ترکیب ایلان و ساتوشی ایجاد شده است. همچنین بعد از این حروف ها یک خط تیره مشاهده میشود که حرف اول نشان دهنده رتبه اردک میباشد.

 • H – hero
 • I – ideal
 • K – knight
 • L – lord
 • M – magical

یک اردک تازه متولد شده دارای کمترین میزان رتبه یعنی حرف G که همان Genesis میباشد، است. از اردک ها فقط یک بار میشود تولید مثل کرد و پس از آن اردک ها استریل میشوند. حرف دوم بعد از خط تیره نشان دهنده رنگ پس زمینه اردک ها میباشد.

 • R – stands for red
 • Y – for yellow
 • G – for green
 • B – for blue

رنگ ها هیچ اهمیتی بر میزان Rare بودن ندارند اما هنگام خرید یک Perch یا همان نشیمنگاه باید رنگ Perch با رنگ پس زمینه یکی باشد و لازم به ذکر است که رنگ مربوط به اردک های جدید به صورت تصادفی مشخص میشود.

داکز وارز مشخصات

همچنین در قسمت اطلاعات مربوط به آن میتوانید مواردی مانند on farming که نشان دهنده استفاده اردک در فارمینگ میباشد، EGG production که نشان دهنده تولید توکن EGG در هر ماه میباشد، Can breed که نشان دهنده قابلیت تولید مثل یا عدم این قابلیت را نشان میدهد. قسمت های Market price و Price dynamics نیز وجود دارد که نشان دهنده قیمت بازار آن اردک و نمودار تغییر قیمت آن میباشد.

 

جنگ اردک ها – Duck Wars

در بالا به جزئیات بازی و موارد مورد نیاز برای ورود به بازی پرداختیم، همانطور که متوجعه شدید برای انجام موارد بالا نیازمند تزریق سرمایه و خرید چمدین مورد هستید که باید برای آن هزینه کنید و سپس با صبر و بازی کردن به شیوه های مختلف به کسب درآمد بپردازید، یک روش دیگر برای کسب درآمد از این بازی در نظر گرفته شده است که نام آن Duck Wars است.

در قسمت Duck Wars شمات میتوانید بدون تزریق سرمایه، درآمد کسب کنید. در این قسمت میتوانید با انتخاب یک Farm به مبارزه و اجاره ی یک اردک به مبارزه با ارک دیگر بپردازید و در صورت برد درصدی از درآمد کسب شده به صاحب اردک و باقی به شما تعلق میگیرد، درآمدی که کسب کرده اید بر اساس توکن مخصوص آن Farm است و سپس میتوانید آنرا به روش ذکر شده در محل معین به ارز دیجیتال دیگری تبدیل کنید.

داکز وارز

 

جمع‌بندی

بازی Waves Duck یک بازی جذاب است که NFT های اردک و ارز EGG نقش مهمی در آن اجرا میکنند. شما میتوانید از روش های مختلفی از این بازی کسب درآمد کنید، اگر میخواهید بدون هزینه کردن از این بازی درآمد کسب کنید میتوانید از طریق Duck Wars اقدام کنید و پس از برد های متوالی در مبارزات به کسب درآمد برسید. راه دیگر خرید NFT های اردک و ارز EGG است که بتوانید به تولید مثل با اردک و یا رشد دادن آنها بپردازید، همچنین از طریق خرید و فروش NFT یا قرار دادن اردک ها در مزرعه ها و تهیه متلقات مربوط به آنها مانند Perch به کسب درآمد بپردازید. در بالا به بررسی بازی Waves Duck و موارد مربوط به آن پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا