هشدار نسبت به وقوع رکود در ایالات متحده

نظرسنجی اخیراً منتشر شده توسط Bankrate نشان می‌دهد که احتمال وقوع رکود اقتصادی در ایالات متحده در سال آینده ۳ از ۵ وجود دارد. نظرسنجی بنکریت از اقتصاددانان به طور قاطع نشان می‌دهد که احتمال وقوع رکود در ایالات متحده زیاد است.

 

احتمال رکود اقتصادی ایالات متحده در سال آینده ۳ از ۵ است

به گفته اقتصاددانان مورد نظر بانکریت، احتمال وقوع رکود در ایالات متحده قابل توجه است. این نظرسنجی که در ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۳ منتشر شد، نشان می‌دهد که کارشناسان Bankrate احتمال وقوع رکود تا ژوئیه ۲۰۲۴ را ۵۹ درصد تخمین می‌زنند. Bankrate می‌گوید که پیش‌بینی‌های کارشناسان حمل محتمل‌تر از رکود را نشان می‌دهند.

 

سارا فاستر از بنکریت می‌نویسد:

با نشان دادن این‌ها، اکثر پاسخ‌دهندگان (۷۸ درصد) نشان دادند که درصد احتمال رکود اقتصادی بیشتر از ۱ از ۲ است، در حالی که ۲۸ درصد گفتند که این شانس ۷۰ درصد یا بیشتر است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا