هشدار درباره سقوط استاندارد زندگی در آمریکا

پیتر سنت اونگه اقتصاددان هشدار داده است که استفاده تسلیحاتی از دلار منجر به تورم فزاینده، کاهش فاجعه بار استاندارد زندگی در آمریکا و سقوط ایالات متحده از صحنه جهانی خواهد شد.

 

اکونومیست می‌گوید دلارزدایی سریعتر از آنچه مردم تصور می‌کنند اتفاق می‌افتد

پیتر سنت اونگه اقتصاددان، در ویدئویی که دوشنبه در توییتر منتشر کرد، درباره عواقب وخیم استفاده از دلار آمریکا هشدار داد. St Onge یک محقق و همکار Mark A Kolokotrones در زمینه آزادی اقتصادی در بنیاد هریتیج است. او قبل از پیوستن به بنیاد هریتیج، عضو موسسه میزس، عضو ارشد موسسه اقتصادی مونترال و استادیار تجارت بین‌الملل و بازاریابی در دانشگاه فنگ چیا تایوان بود.

 

سنت اونگه با استناد به استفان جن، تحلیلگر سابق مورگان استنلی، اظهار داشت که دلار آمریکا قبلاً دچار فروپاشی خیره‌کننده شده است و وضعیت ارز ذخیره خود را با سرعت نگران‌کننده از دست می‌دهد.

 

دلارزدایی سریعتر از آنچه مردم تصور می‌کنند اتفاق می‌افتد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا