اخبار متاورساخبار ارز دیجیتال

ورود Walmart به دنیای متاورس

Walmart با راه‌اندازی Walmart Land و Walmart’s Universe of Play در Roblox وارد دنیای متاورس شده است. پلتفرم بازی متاورس دارای ۵۲.۲ میلیون کاربر فعال روزانه و ۱۱.۳ میلیارد ساعت تعامل است. یکی از مدیران Walmart گفت مشتریان ما زمان زیادی را در آنجا سپری می‌کنند.

 

Walmart وارد Metaverse شد

غول خرده فروشی ایالات متحده Walmart روز دوشنبه از راه‌اندازی Walmart Land و Walmart’s Universe of Play در پلتفرم متاورسی Roblox خبر داد. در این اطلاعیه آمده است که Walmart Land یک فروشگاه مجازی کالا برای آواتارها خواهد داشت.

 

غول خرده‌فروشی توضیح داد که Walmart’s Universe of Play بهترین اسباب‌بازی‌های سال را خواهد داشت. جامعه Roblox می‌تواند جهان‌های اسباب‌بازی‌های مختلف را برای کسب سکه برای کالاهای مجازی جالب یا چالش‌های حماسی برای ساختن یک جعبه جایزه شخصی، باز کردن کدهای مخفی و موارد دیگر کامل کند.

 

ویلیام وایت، مدیر ارشد بازاریابی والمارت ایالات متحده، اظهار داشت:

Roblox یکی از سریع‌ترین و بزرگترین پلتفرم‌های در حال رشد در متاورس است و ما می‌دانیم که مشتریان ما زمان زیادی را در آنجا سپری می‌کنند.

 

وی توضیح داد:

بنابراین ما بر ایجاد تجربیات جدید و نوآورانه‌ای تمرکز می‌کنیم که آنها را به هیجان می‌آورد، کاری که در حال حاضر در جوامعی که آنها زندگی می‌کنند و اکنون در دنیای مجازی که در آن بازی می‌کنند، انجام می‌دهیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا