کیف پول ارائه شده توسط Worldcoin

Worldcoin، پروژه‌ای که توسط مدیر عامل Openai سام آلتمن پشتیبانی می‌شود، برنامه جهانی را برای تکمیل انتشار World ID راه‌اندازی کرده است. هدف این برنامه دموکراتیزه کردن هویت‌های غیرمتمرکز و امور مالی با استفاده از World ID است تا کاربران را قادر سازد تا به وب‌سایت‌های مختلف، برنامه‌های کریپتویی وارد شوند و داده‌های شخصی را به شیوه‌ای متمرکز بر حفظ حریم خصوصی به اشتراک بگذارند.

 

Worldcoin از اپلیکیشن جهانی‌اش رونمایی کرد

پروژه Worldcoin در ۸ می ۲۰۲۳ اعلامیه‌ای را منتشر کرد و راه‌اندازی برنامه جهانی جدید خود را فاش کرد. اپلیکیشنی که minimalist wallet نامیده می‌شود، برای ارائه هویت و امور مالی غیرمتمرکز به توده‌ها طراحی شده است. پروژه Worldcoin که در اکتبر ۲۰۲۱ به عموم معرفی شد، توسط سام آلتمن، مدیر عامل Openai پشتیبانی می‌شود.

 

قبل از رونمایی از برنامه جهانی، Worldcoin شناسه جهانی را معرفی کرد، یک پروتکل شناسایی که بر تشخیص عنبیه متکی است و ادعا می‌کند که در برابر دستکاری هوش مصنوعی مقاوم است. این پروژه از شواهد دانش صفر (ZK) استفاده می‌کند که به اسکن داده‌های بیومتریک مرتبط هستند. برنامه جهانی جدید دارای یک کیف پول کریپتویی است که از توکن بومی Worldcoin که هنوز راه‌اندازی نشده و همچنین بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) استفاده می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا