بازی Walken – حفظ تناسب اندام همراه با کسب درآمد، آپدیت ۲۰۲۳

فهرست محتوا پنهان کردن فهرست

بازی واکن – پیاده‌روی کنید و پول دربیاورید

واکن یک بازی تناسب اندام مبتنی بر شبکه سولانا است که سبک زندگی سالم، بازی و ارزهای دیجیتال را به هم متصل می کند. در بازی Walken شما با پیاده‌روی میتوانید با دیگران رقابت کنید و درآمد داشته باشید. Walken یک برنامه ورزشی و بازی است، که با کاراکترهای منحصر به فرد NFT خود به نام CAThlete، تغییری در سبک حرکت کن و پول در بیار ایجاد کرده است. قدم های کاربران به جواهرات (Gems) تبدیل می شود که سپس برای تقویت NFT های CAThlete از آنها استفاده می شود تا بتوانند در مسابقات شرکت کنند و در این فرآیند توکن های WLKN را بدست آورند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با دیگر بازی‌ها، مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

بازی Walken چگونه کار می کند؟

 

بازی Walken چگونه کار می کند؟

بازی Walken برای مخاطبان پیر و جوان به یک اندازه جذاب خواهد بود. بازیکنان Walken با کیف پول شخصی Walken خود و یک CAThlete که باید از آن برای شروع پیاده‌روی خود استفاده کنند، بازی را شروع می کنند.

بازی واکن به این صورت عمل می کند: بازیکنان با گام هایی که برمیدارند و به هر چک پوینت (تعداد علامت گذاری شده) می رسند، امتیاز هایی به صورت Gem دریافت می کنند که باعث بهبود آمار CAThlete آنها می شود. کسب تعدادی gem شانس شما را برای برنده شدن در مسابقاتی افزایش می‌دهد که در آن بازیکنان می‌توانند توکن‌های WLKN را برنده شوند، این جوایز بسته به لیگی که بازیکنان در آن شرکت می‌کنند، متفاوت است.

این مسابقات در سه فرمت دوی شهری، دوی سرعت و مسابقه ماراتن برگزار می شود و هر قالب مسابقه یک ویژگی خاص دارد. قدرت مربوط به دویدن شهری، سرعت مربوط به سرعت دویدن و استقامت مربوط به دوی ماراتون است. این تنوع تضمین می‌کند که بازیکنان مجبور نیستند روی یک ویژگی خاص تمرکز کنند و در عوض در مورد نوع رقابتی که ترجیح می‌دهند در آن شرکت کنند آزادی بیشتری دارند. همچنین باید توجه داشت که هر چه لیگ بالاتر باشد، سطح بالاتری ار CAthlete مورد نیاز است، بنابراین بازیکنان باید به طور مداوم برای رشد CAThelets خود در طول زمان تلاش کنند.

ما از فعالیت بدنی حمایت می کنیم و به دنبال تشویق مردم برای حرکت بیشتر هستیم. راه رفتن یا دویدن یک منبع عالی برای ورزش است، پس چه بهتر بتوانید از آن درآمد نیز کسب کنید!

 

دانلود بازی Walken

شما می‌توانید این بازی را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. لینک‌های دانلود برای راحتی کار شما در زیر آمده است.

پس از دانلود و نصب برنامه، روش ورود را انتخاب کرده و اقدام به ایجاد یک کیف پول رمزنگاری جدید کنید.

حتماً عبارت عبور بازیابی را بنویسید که شامل ۱۲ کلمه است و آن را ایمن نگه دارید.

 

گیم پلی بازی Walken

پس از دانلود برنامه و ثبت نام، هر بازیکن، یک CAThlete (شخصیت بازی) رایگان دریافت می کند، همچنین می توانید یک شخصیت را در بازار خریداری کنید یا یک جعبه را باز کنید و یک شخصیت تصادفی را انتخاب کنید. بازی Walken که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است، به بازیکنان این امکان را می دهد که به دلیل فعالیت بدنی به شیوه ای سرگرم‌کننده و جذاب، حرکت کنید و پول بدست آورید.

در این بازی ۵ لیگ با حداقل سطح ورودی وجود دارد. بازیکنان تشویق می‌شوند تا قدرت های CAthlete‌های خود را بالا ببرند و به لیگ‌های بالاتری که در آن پاداش‌ها بیتر است، دسترسی پیدا کنند. CAThleteها در هر لیگ، در سه رشته اصلی رقابت می کنند: سرعت، دوی شهری و ماراتن. هر ۳ آمار برای تعیین برنده مسابقه در نظر گرفته می شود، سرعت برای دوی سرعت، قدرت برای دوی شهری، استقامت برای ماراتن. علاوه بر این، مسابقات جدیدتر اهمیت مراحل را برجسته می کند، همینطور تعداد گام های کاربر در ۲۴ ساعت گذشته نیز در نظر گرفته می شود.

از آنجایی که آمار هر CAThlete منحصر به فرد است و هر کدام از نظر ژنتیکی سریعتر، مستعد استقامت یا قدرت بیشتر هستند، منطقی است که با شخصیت های موزد نظر در رشته مخصوص به خود بازی کنید تا احتمال برد شما بالاتر باشد.

گیم پلی بازی Walken

 

CAthletes – شخصیت ها و NFT های بازی Walken

نام این شخصیت های جذاب از میکس دو کلمه انگلیسی Cat (گربه) و Athletes (ورزشکاران) گرفته شده است. CAthlete ها NFT هایی هستند که از مجموعه ای از ۶ ژن ابداع شده اند و نام های خاص خودشان را دارند.

هر CAthlete دارای ۳ آمار است: سرعت، قدرت و استقامت. در حین راه رفتن در زندگی واقعی، بازیکنان جواهرات یا GEM (ارز نرم درون بازی) برای قدم های خود به دست می آورند. این جواهرات را می توان برای پر کردن نوار پیشرفت سطح CAthlete خرج کرد. پس از پر شدن، یک CAThlete می تواند به سطح بعدی ارتقا یابد، با آمارهای آنها (سرعت، قدرت و استقامت) نیز افزایش می یابد، که به نوبه خود شانس آنها را برای برنده شدن در مسابقات افزایش می دهد.

CAThlete به دو دسته تقسیم می شود:

 • معمولی
 • غیر معمول
 • کرو
 • حماسه
 • افسانهای

هر شخصیت دارای ویژگی های خاص خود است، در مجموع ۳ مورد وجود دارد:

 • سرعت
 • قدرت
 • استقامت

CAthletes - شخصیت ها و NFT های Walken

 

CAThlete و وسایل جانبی

هنگامی که بازیکنان به اندازه کافی توکن های WLKN به دست آوردند، می توانند گزینه های سفارشی سازی CAThlete خود را با تجهیز NFT خود به لوازم جانبی که آمارهای خاص را بهبود می بخشد، گسترش دهند. این امر فرصت‌های بیشتری را برای کسب توکن‌های WLKN باز می‌کند، زیرا بازیکنان می‌توانند با خرید لوازم جانبی به صورت NFT که ویژگی‌های ضعیف‌تر CAThlete ها را بهبود می بخشد، استراتژی های مختلف داشته باشند یا مواردی را انتخاب کنند که نقاط قوت آنها را بیشتر می‌کند. از سوی دیگر، بازیکنان همچنین می‌توانند CAthlete‌های جدیدی را از بازار این بازی بخرند که دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های کاملاً متفاوت هستند، تا بازیکنان بتوانند رقابت بیشتری داشته باشند.

علاوه بر خود شخصیت ها، لباس هایی نیز در بازی وجود دارد:

 • کلاه
 • تی شرت
 • شلوارک
 • کفش ورزشی
 • لوازم جانبی
 • وسایل ساختگی

شما می توانید این وسایل را از بازار داخل بازی بخرید یا می توانید یک جعبه بخرید و شانس خود را برای بدست آوردن آیتمی خوب امتحان کنید. به نوبه خود، لباس ها ویژگی های اضافی به شخصیت ها می دهند، آنها، مانند شخصیت، به موارد زیر تقسیم می شوند:

 • رایج (Common)
 • غیر معمول (Uncommon)
 • نادر (Rare)
 • حماسه (Epic)
 • افسانه ای (Legendary)

هر آیتم دارای مقدار متفاوتی از ویژگی های سرعت، قدرت و استقامت است. شما باید آنها را بسته به ویژگی های هر شخصیت ترکیب کنید.

ارتقا شخصیت و کسب درآمد از واکن

 

پروتکل واکن

علاوه بر راه‌اندازی اپلیکیشن Walken، تیم هدف کلی کمک به گیمرها برای ورود به دنیای مالی غیرمتمرکز (DeFi) را دارد. پروتکل Walken بخشی از برنامه این تیم برای ایجاد یک اکوسیستم جامع Walken است. این پروتکل هنوز در مراحل اولیه است ولی با این حال ابزارهایی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد تا برنامه ها را بسازند و آنها را به بخشی از Walken API تبدیل کنند. این پروتکل به استودیوها و توسعه دهندگان با تجربه در بازاریابی و توسعه برنامه اجازه می دهد تا درآمدهای مرتبط با Walken و عملکرد DeFi را به برنامه های خود اضافه کنند یا برنامه های کاملاً جدیدی را با ادغام توکن WLKN بسازند.

 

ارتقا شخصیت و کسب درآمد از بازی واکن

برای ارتقاء سطح یک شخصیت، به GEM (ارز درون بازی) و توکن های WLKN (توکن اصلی اکوسیستم، که در صرافی ها معامله می شود) نیاز دارید:

۱. GEM ها را می توان فقط از پیاده‌روی به دست‌آورد، نیازی به پیاده‌روی با برنامه ندارید، فقط به Apple HealthKit در iOS و Android Health در Andriod دسترسی داشته باشید، مراحل به طور خودکار به GEM تبدیل می شوند، هر ۱۰۰۰ قدم = ۱ GEM

۲. دریافت توکن های WLKN از مسابقات در لیگ های مختلف:

 1. لیگ ۱ = ۰.۱ توکن با هر برد
 2. لیگ ۲ = ۰.۱۹ توکن با هر برد
 3. لیگ ۳ = ۰.۴۵ توکن با هر برد
 4. لیگ ۴ = ۱.۰۳ توکن با هر برد
 5. لیگ ۵ = ۲.۰۲ توکن با هر برد
 6. لیگ ۶ = ۵،۱۴ توکن با هر برد

 

بازار واکن

بازار جایی است که تمام معاملات در آن انجام می شود. بازیکنان می توانند اقلام مختلف NFT از جمله لباس، کفش و لوازم جانبی را بخرند یا بفروشند و همچنین CAthlete ها را خرید و فروش کنند. موارد موجود در بازار از نظر نادر بودن و امتیازات اضافی متفاوت هستند. هر مورد از تی شرت، کلاه، کفش ورزشی، شورت، لوازم جانبی، و مصنوعات، با اضافه کردن تعداد معینی از نقاط قدرت، سرعت یا استقامت، آمار CAThlete شما را افزایش می دهد. برای یافتن سریع آیتم مورد نیاز خود، از فیلترها بر اساس دسته یا آمار استفاده کنید.

بازار واکن

 

توکن WLKN – ارز بازی Walken

WLKN یک توکن حاکمیتی و سهامداری است که در برنامه Walken و برنامه های کاربردی DeFi درون برنامه ای استفاده می شود. دارندگان توکن WLKN می توانند در مورد آینده پروژه رای دهند و همچنین برای کسب جوایز بیشتر شرط بندی کنند. کاربران فقط با شرکت در مسابقات می توانند این توکن را به دست آورند. WLKN توکن بومی این بازی است که کاربران برای برنده شدن در مسابقاتی که با NFT های CAthlete خود در آنها شرکت می کنند، دریافت می کنند. ارز WLKN یک SPL-Token است که بر اساس قرارداد هوشمند Solana کار می‌کند و از طزیق پروتکل ترکیبی سولانا، اثبات سهام (PoS) و مفهومی که سولانا آن را اثبات تاریخ (PoH) می‌نامد، ایمن شده است.

اطلاعات توکن WLKN

 • شبکه بلاک چین: سولانا
 • کل عرضه: ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

موارد استفاده از توکن WLKN

از توکن WLKN، در موارد زیر استفاده می‌شود.

 • استیک کردن
 • واحد پولی داخل بازی، برای پرداخت‌ها و غیره
 • برای ارتقاء سطح CAthletes
 • برای مینت CAthletes
برای دیدن آموزش بازیهای دیگر، به صفحه بازی NFT سر بزنید.

 

خرید توکن WLKN

در زمان نوشتن این مقاله، ارز دیجیتال WLKN در صرافی های زیر موجود می باشد:

 1. Gate.io
 2. Huobi Global
 3. ByBit
 4. Bitget

توکن WLKN - توکن بازی Walken

 

چگونه بازی Walken قدم ها را شمارش و تأیید می کند؟

تعداد قدم ها نقش مهمی در بازی واکن ایفا می کند و اهمیت بالایی برای بازیکنان دارد. جمع آوری اطلاعات مربوط به قدم‌های فرد از لحظه ثبت نام در بازی و ایجاد کیف پول شروع می شود. علاوه بر این، هر بار که برنامه راه‌اندازی می‌شود، با HealthKit (برای دستگاه‌های iOS) و شمارنده گام‌ها (در دستگاه‌های اندروید) همگام می‌شود و تعداد گام‌های فرد را به‌روزرسانی می‌کند. همچنین لازم به ذکر است که قدم‌های حساب شده توسط دستگاه های پوشیدنی (Apple Watch، FitBit، Garmin و غیره) نیز با اجرای برنامه، همگام شده و به Gem تبدیل می شوند.

همانطور که گفته شد، قدم‌ها نقش مهمی در گیم پلی بازی واکن دارند. با این حال شاید بازی واکن، نتواند تمام قدم‌ها را شمارش کند.

 

گام شماری در بازی Walken چگونه عمل می کند؟

گام شماری این بازی در گوشی‌های آیفون و اندروید متفاوت است. در زیر توضیحات کامل برای درک این موضوع آمده است.

دستگاه های iOS:

 • Walken با برنامه اصلی Apple Health همگام‌سازی می‌شود و اطلاعات گام‌ها و مسافت را جمع‌آوری می‌کند.
 • داده‌های جمع‌آوری‌شده از طریق الگوریتم‌های شمارش گام‌ها و اعتبارسنجی انجام می‌شود.
 • پس از تکمیل پردازش، مراحل حاصل در صفحه آمار نمایش داده می شود.

دستگاه های اندروید:

 • گام ها توسط یک شمارنده گام سفارشی شمارش و جمع آوری می شوند.
 • گام‌های جمع‌آوری‌شده از طریق اعتبارسنجی انجام می‌شوند و تعداد قدم‌های حاصل به Gems تبدیل می‌شود و در نهایت به کیف پول بازیکن اضافه می‌شوند.

با در نظر گرفتن این موضوع، مجموع قدم‌های پیاده‌روی ممکن است بیشتر از تعداد قدم‌های تأیید شده باشد. چند دلیل احتمالی برای اینکه قدم‌های شما تشخیص داده نشود وجود دارد، که در زیر آنها را با هم بررسی می‌کنیم.

 1. ممکن است، فرد مورد نظر قدم‌ها را به صورت دستی وارد کرده باشد، پس بدون شک این قدم‌ها حذف می‌شوند و به تعداد کل گام‌ها اضافه نمی‌شوند.
 2. در این بازی، توجه ویژه ای به سرعت حرکت کاربر می‌شود و اگر سرعت از ۲۰ کیلومتر در ساعت بیشتر شود، قدم‌های ثبت شده، محاسبه نمی‌شوند.
 3. استفاده از یک اکانت بر روی چندین دستگاه همزمان، نیز باعث می‌شود تا گام‌های شما محاسبه نشود.

طبق اطلاعاتی که در سایت walken.io آمده، به خاطر داشته باشید که Walken از رقابت منصفانه حمایت می کند و تلاش زیادی برای شناسایی و جلوگیری از تقلب انجام می دهد. بازی Walken متکی بر الگوریتم هایی است که قدم‌های شبیه سازی شده را شناسایی و حذف می‌کند.

در صورت وجود هرگونه تقلب یا تخلف، ممکن است حساب یک بازیکن برای همیشه مسدود شود.

 

کیف پول بازی Walken

سه کیف پول در بازی با سه رنگ متفاوت وجود دارد: آبی، نارنجی و دیگری بنفش و هر کدام عملکرد مهمی را ایفا می کنند.

 • کیف پول آبی برای Gems، ارز داخل بازی استفاده می شود.
 • نارنجی توکن های $WLKN شما را ذخیره می کند.
 • بنفش برای ذخیره ارز SOL استفاده می شود.

برای بررسی موجودی فعلی جواهرات، توکن‌ها، ارز SOL و همچنین مشاهده تمام تراکنش‌های هر ارز، می‌توانید به صفحه My Wallets رفته و هرچه را که لازم دارید، در آنجا بیابید.

کیف پول بازی Walken

 

از کجا می توانم عبارت بازیابی کیف پول خود را پیدا کنم؟

عبارت پشتیبان ۱۲ کلمه ای کلید کیف پول شما و تمام دارایی های موجود در آن است. این عبارت برای بازگرداندن دسترسی به کیف پول در صورتی که کاربر برنامه Walken را مجدداً نصب کند یا وارد حساب خود در دستگاه جدیدی شود، لازم است. همچنین با کمک این عبارت بازیابی، کاربران می توانند کیف پول خود را بر روی هر کیف پول سولانا مانند فانتوم، تراست و غیره بازیابی کنند.

به بازیکنان توصیه می شود هنگام ثبت نام، عبارت بازیابی مخفی خود را یادداشت کنند و آن را ایمن نگه دارند. اگر بازیکنی بدون داشتن عبارت بازیابی از حساب خود خارج شود، راهی برای بازیابی آن وجود ندارد!

اگر عبارت بازیابی خود را گم کرده‌اید، از داخل خود اکانت می‌‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. برای مشاهده عبارت بازیابی، مراحل زیر را دنبال کنید:

در ابتدا صفحه کیف پول (My Wallet) را باز کنید و سپس روی Profile (در گوشه سمت راست بالای صفحه) ضربه بزنید.

عبارت بازیابی کیف پول بازی واکن

حال گزینه Recovery phrase & private key را انتخاب کنید و کلمه بازیابی ۱۲ کلمه ای خود را یادداشت کنید.

عبارت بازیابی کیف پول بازی واکن1

نکات مهم در رابطه با عبارت بازیابی

 • اگر عبارت بازیابی خود را فراموش کرده‌اید، تنها راه به دست آوردن آن از داخل اکانت می‌باشد!
 • مهم! رمز عبور شما، کلید کیف پول شما است. عبارت بازیابی خود را به هیچ وجه با کسی به اشتراک نگذارید. همچنین توصیه می‌کنیم، رمز عبور خود را از طریق ایمیل یا SMS ارسال نکنید.
 • عبارت بازیابی خود را در تلفن همراه ذخبره نکنید و از آن اسکرین شات نگیرید.
 • پشتیبانی Walken هرگز از شما نمی‌خواهد که عبارت بازیابی خود را ارسال کنید. اگر چنین درخواستی دریافت کردید، بدون شک کلاهبرداری است.

 

ارور No Connection در بازی واکن چگونه رفع می‌شود؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بعد از مدتی به دلیل گرفتن این ارور، دیگر نتوانسته‌اید وارد بازی شوید. ارور No Connection به دلیل اینکه شما نمی‌توانید به بازی واکن متصل شوید اتفاق می‌افتد، در زیر دلایل و راه حل‌های رفع این مشکل آمده است.

ارور No Connection در بازی واکن چگونه رفع می‌شود؟

دلیل اول: کیفیت اینترنت پایین

Walken برای کار کردن به یک اتصال اینترنتی قوی نیاز دارد. شبکه ناپایدار ممکن است باعث عدم اتصال و راه اندازی Walken شود. این راه حل‌ها را امتحان کنید:

 • بررسی کنید که آیا دستگاه شما به اینترنت متصل است یا خیر
 • راه اندازی مجدد مودم و روتر خود
 • سوئیچ بین Wi-Fi و داده تلفن همراه
 • حالت هواپیما را به مدت ۱۰ ثانیه روشن کنید و سپس آن را خاموش کنید.
 • داده های تلفن همراه خود را غیرفعال و فعال کنید.
 • دستگاه خود را ریست کرده و مجددا راه اندازی کنید.

دلیل ۲: محدودیت های منطقه ای

به دلیل تحریم‌ها و شرایط منطقه‌ای ایران، بازیکنان ممکن است در برقراری ارتباط با سرور با مشکلاتی مواجه شوند. در نتیجه، این کاربران ممکن است با زمان راه‌اندازی برنامه طولانی‌تر، مشکلات به‌روزرسانی بازی و یا مشکلاتی در رقابت‌ها و مسابقات مواجه شوند. این مشکل اتصال را می توان با استفاده از برنامه‌های تحریم شکن حل کرد.

 

چگونه از مسدود شدن اکانت در بازی Walken جلوگیری کنیم؟

در نظر داشته باشید که همیشه بازیکنانی وجود دارند که مایل به تقلب برای پیشرفت و کسب درآمد سریعتر باشند. همانطور که در بالا گفته شد، پشتیبانی بازی واکن همیشه حساب های مشکوک را تعلیق می‌کند. در زیر فعالیت‌هایی که باعث مسدود شدن دائمی حساب کاربری شما می‌شود، آمده است.

 • داشتن چند اکانت

دلایل زیادی برای مسدود شدن چندین حساب وجود دارد، اما قانون کلی این است که هر ۱ بازیکن، فقط و فقط ۱ حساب داشته باشد. اگر به این قانون پایبند باشید و فقط با استفاده از یک حساب بازی کنید، مطمئن باشید که به این دلیل اکانت شما مسدود نخواهد شد.

 • تقلب در افزایش قدم‌ها

Walken قبل از هر چیز در مورد ورزش و سبک زندگی فعال است. همانطور که واضح است، به سختی می توان روزانه بیش از ۱۰۰ کیلومتر پیاده روی کرد و هر چقدر هم که با تجربه و قوی باشید، غیرممکن است! تمام قدم‌هایی که واقعاً پیاده‌روی کرده یا دویده باشید، اعتبارسنجی می‌شوند و با Gems پاداش داده می‌شوند. با این حال، قدم‌های به‌دست‌آمده از هر راه دیگری با تخلف شناسایی شده و حساب شما بررسی و در نهایت تعلیق می‌شود.

بهرحال اگر اکانت شما به دلیل تقلب در افزایش قدم‌ها به حالت تعلیق درآمد و شما می توانید ثابت کنید که فعالیتتان واقعی بوده و تقلب نیست، به پشتیبانی ایمیل بزنید و با مدرک درخواست از تعلیق درآمدن خود را ثبت کنید. در صورت مسدود شدن اکانت، هر کاربر می‌تواند با تیم پشتیبانی از طریق application@walken.io ارتباط برقرار کرده و تنها ۱ درخواست تجدیدنظر ارسال کند.

توجه داشته باشید که در صورت تعلیق حساب شما، CAthletes، وسایل جانبی و تمام چیز‌‌های بدست آمده در اختیار شما باقی می‌ماند، اما فعالیت درون بازی شما محدود می‌شود.

 

کلام آخر

با پشتیبانی از فناوری بلاک چین سولانا، Walken یک پلتفرم بازی نوآورانه در صنعت NFT و ارزهای دیجیتال است که به کاربران نوید یک بازی هیجان انگیز و فرصتی برای کسب توکن های WLKN را می دهد. در واقع واکن یک چشم انداز بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد. در نهایت انجام این بازی و سرمایه گذاری در آن به تصمیم شما بستگی دارد.

 

سوالات متداول

آیا Walken هنگام دویدن قدم ها را می شمارد؟

بله، تمامی قدم‌ها در حالت دویدن نیز محاسبه می‌شوند. دوییدن، نوعی پیاده روی است، اما با سرعتی بیشتر! بنابراین این فعالیت راهی قابل قبول برای بدست آوردن قدم‌های بیشتر است.

آیا قدم‌های روی تردمیل نیز محاسبه می‌شود؟

بله، تمامی قدم‌هایی که روی تردمیل راه می‌روید یا می‌دوید نیز شمرده می شوند.

اگر از طریقی در ثبت قدم‌ها به سیستم تقلبی صورت بگیرد، چه اتفاقی می‌افتد؟

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، کاملاً طبیعی است که افرادی وجود داشته باشند که مایل به تقلب با یک گام شمار باشند تا سریعتر و بدون زحمت به قدم‌های بالاتر برسند. بدون شک، نشستن روی کاناپه یا رانندگی با ماشین و وانمود کردن آن‌ها در حال برداشتن تعداد زیادی قدم آسان‌تر است. الگوریتم‌های اعتبارسنجی مراحل ناشی از رفتارهای تقلب (مانند تکان دادن تلفن، اتصال ساعت به سگ و غیره) را تشخیص داده و قطع می‌کنند و در صورت تشخیص این موضوع توسط سیستم، اکانت شما مسدود می‌شود

بازی واکن از چه دستگاه‌های پوشیدنی پشتیبانی می‌کند؟

در حال حاضر، نسخه iOS واکن از دستگاه‌های اپل واچ، MiBand و Garmin پشتیبانی می‌کند. برای دستگاه‌های اندروید هیچ اشاره‌ای در سایت خود بازی به آن نشده است.

چرا با خطای «Step sensor not found» مواجه می شوم؟

این خطا در تعدادی از دستگاه‌های اندرویدی و قدیمی به دلیل نداشتن سنسور قدم شمار داده می‌شود و متأسفانه Walken روی چنین دستگاهی راه اندازی نخواهد شد.

 

۵/۵ - (۶ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

‫۲۶ نظرها

  1. سلام دوست عزیز، شما روزانه میتونید ۳ تا مسابقه به صورت رایگان انجام بدید که به شما مقداری WLKN جایزه میده و با راه رفتن و پیاده روی میتونید Gem بدست بیارید. برنامه رو در بکگراند گوشی باز بزارید، شکن رو فعال کنید تا قدم های شما خود به خود شمرده بشن. توی صفحه اصلی برنامه میتونید تعداد جم های دریافتی و توکن های WLKN خودتون رو ببینید.

  1. سلام و درود
   بله با آی پی ایران هم میتونید بازی کنید، اما بهتره از شکن یا نرم افزار های تغییر آی پی (حتما آی پی ثابت) استفاده کنید.

 1. من نصبش کردم و چند روز اوکی بود و بعد log out کردم الان هر کاری میکنم sign in نمیشه برنامه هم آبدیت کردم اما بازم نشد لطفا راهنماییم کنید ممنون

  1. سلام و احترام
   این برنامه زود به زود آپدیت میده و تعدادی از کاربران با این مشکل برخورد داشتند میتونید اول کش بازی رو پاک کنید و بعد به صورت کامل اپلیکیشن رو از تلفن همراتون حذفش کنید و دوباره نصب کنید به احتمال زیاد باید مشکلتون حل شده باشه.

 2. عالی بود ولی یه سوال وقتی هم نت خاموش باشه هم جی پی اس خب مثلا یه مسافتی رو با ماشین اگر طی کنیم چجوری تشخیص میده برنامه که قدم نزدیم اینجوری خیلی راحت نمیشه تقلب کرد؟

  1. با سلام
   خیر این اپلیکیشن با استفاده از قابلیت گام شمار گوشیتون کار میکنه بنابراین شما یا باید راه برید تا براتون قدم ها به حساب بیان

  1. درود و احترام
   شما باید نرم افزار رو اجرا کنید و شروع به قدم زدن کنید تا نرم افزار قدم های شمارو شمرده و به صورت خودکار براتون محاسبه بشه

  2. سلام،من جم خیلی دارم‌ولی واسه ارتقا تعداد رو صفر نشون‌میده و نمیشه با جم ارتقاش داد فقط باید با سکه ارتقا بدم،مشکل چیه؟

 3. سلام
  من از بازی خارج شدم و دوباره که میخواهم وارد بشوم آن ۱۲ کلمه رمز کیف پول میخواهد، ولی من ندارم، آیا امکان بازیابی ندارد؟

  1. متاسفم دوست عزیز، به هیچ وجه امکان بازیابی اکانت وجود نداره. به همین علت هم اولش بهتون اخطار میده که حتما ۱۲ کلمه رو جایی یاداشت کنید تا هیچوقت یادتون نره و اصلا نباید گمش کرد.

 4. سلام من هم راه میرم هم تو مسابقات شرکت میکنم. یک ماموریت ۷ روزه داره که یک چرخ شانس رو باید بچرخونید که خاموشه و اصلا کار نمیکنه

  1. متاسفانه، سر محدودیت‌های اعمال شده بر روی اینترنت کشور، وارد شدن به برنامه یکم سخت شده و باید از برنامه های مختلفی استفاده کنید تا بتونید به واکن کانکت بشید…

 5. سلام بازی قبلا ۶ تا مرحله داشت الان اپدیت شده و ۱۳ تا مرحله داره. قبلا میگفتن باید تا مرحله ۶ بری تا بتونی گربتو nftکنی و بتونی واکن هاتو برداشت کنی. خواستم بدونم الان گربه تو لول ۱۳ nft میشه؟
  و اگه مراحل برداشت رو هم مرحله به مرحله بگین ممنون میشم.

 6. سلام‌چرا جواب سوال منو نمیدین؟پرسیده بودم که من جمم خیلی زیاده ولی وقتی میخوام خرسم رو ارتقا بدم نمیشه،۸۴ تا جم میخواد که بره لول ۹ درحالی که من ۷۴۰ تا جم دارم.مشکل چیه چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بدین

  1. سلام. بدلیل مشکلات اینترنتی که وجود داره و سخت باز شدن برنامه واکن بدلیل تحریم‌های موجود، متاسفانه امکان چک کردن بازی و ارائه توضیحات لازم به شما وجود نداره. اگر بتونید متن اروری که بهتون میده یا عکسی از اون بخش رو در اختیار ما قرار بدید، شاید بتونیم راهنماییتون کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا