Voyager Digital دارایی‌های خود را می‌فروشد

تلاش طولانی مدت Binance.US برای به دست آوردن دارایی‌های وام دهنده ورشکسته رمزارز تقریباً ده روز پیش به پایان رسید. Voyager Digital در حال برنامه‌ریزی برای انحلال دارایی‌های خود و تعطیلی عملیات پس از عدم موفقیت در معاملات خرید با Binance و همچنین FTX.US است. خرید برنامه‌ریزی شده FTX-Voyager در نتیجه ورشکستگی ناگهانی صرافی و دستگیری رئیس آن، سم بنکمن فراید، شکست خورد. با این حال، فروپاشی معامله با بازوی آمریکایی غول کریپتویی Binance به عنوان یک ضربه بزرگ به تلاش‌های صنعت دارایی دیجیتال برای تثبیت خود در ایالات متحده در بحبوحه سرکوب گسترده توسط رگولاتورها تلقی شد.

 

انحلال Voyager Digital

بر اساس پرونده دادگاه در ۴ می، برآورد اولیه بهبودی مشتریان وویجر ۳۵.۷۲٪ بود. همچنین فاش شد که ۳۸ توکن پشتیبانی‌نشده مانند Tron (TRX) ،Solana (SOL) ،Algorand (ALGO) ،Celo (CELO) و Avalanche (AVAX)، قابل برداشت نیستند و از این رو حذف و به مشتریان بازگردانده می‌شوند.

 

از سوی دیگر، کسانی که هر یک از ۶۷ دارایی پشتیبانی شده مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را دارند، می‌توانند به طور مستقیم درصد مجاز دارایی خود را برداشت کنند. انتظار می‌رود توزیع اولیه ظرف چند هفته آینده آغاز شود.

 

آخرین مهلت برای هرگونه اعتراض به فرآیند انحلال، ۱۵ می ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت شرقی است و پاسخ‌ها باید به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک ارسال شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا