اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

ماجرای بیمه سپرده فدرال و Voyager Digital

به دنبال درخواست Voyager Digital برای حمایت از ورشکستگی در هفته اول ژوئیه، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و هیئت مدیره فدرال رزرو امروز نامه مشترکی به این شرکت صادر کردند و خواستار توقف ادعاهای FDIC وویجر شدند. نامه FDIC توضیح می‌دهد که ادعاهای FDIC وویجر نادرست و گمراه‌کننده هستند و این نهاد هر کسی را از نمایندگی یا از اینکه یک سپرده بیمه نشده، بیمه شده است، منع می‌کند.

 

FDIC اصرار دارد Voyager Digital ادعاهای گمراه کننده و دروغین سپرده فدرال را منتشر کرده است

در ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۲، هیئت فدرال رزرو و FDIC نامه ای به شرکت سهامی عام Voyager Digital Ltd صادر کردند. این نامه ادعا می کند که وویجر ورشکسته با ادعاهای مربوط به بیمه سپرده FDIC سرمایه گذاران را گمراه کرده است و این شرکت متهم به نقض قانون بیمه سپرده فدرال است.

 

FDIC و شورای حکام سیستم فدرال رزرو دلایلی دارند که معتقدند Voyager Digital و نهادهای مرتبط با آن، از طریق افسران، مدیران و کارمندان خود اظهارات نادرست و گمراه کننده، مستقیم یا ضمنی در مورد وضعیت بیمه سپرده Voyager ارائه کرده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا