افزایش حجم در صرافی‌های متمرکز

گزارش جدید نشان می‌دهد که حجم معاملات اسپات و فیوچر در صرافی‌های کریپتویی متمرکز (CEX) در ماه ژوئن افزایش یافته است. طبق این مطالعه که توزیع جغرافیایی آن را نیز دنبال می‌کند، در همان زمان، ترافیک وب‌سایت پلتفرم‌های معاملاتی اصلی دارایی‌های دیجیتال کاهش یافت.

 

حجم معاملات در صرافی‌های پیشرو در یک ماه بیش از ۱۰ درصد افزایش یافت

بر اساس داده‌های Coingecko که توسط روزنامه‌نگار کریپتویی چینی، کالین وو، که با نام توئیتر خود به نام Wu Blockchain نیز شناخته می‌شود، گردآوری‌شده از سوی Coingecko، حجم معاملات اسپات در پلتفرم‌های متمرکز اصلی مبادلات ارزهای دیجیتال در ژوئن ۱۰.۴ درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافت.

 

بیشترین افزایش ها توسط Bitmart (61%) ،Upbit (48%) و Bybit (35%) ثبت شده است. آنهایی که بیشترین نرخ منفی را داشتند Crypto.com (-18%) ،Huobi (-17%) و Mexc (-11%) بودند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا