نظر ویتالیک بوترین درباره اقدامات SEC

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، دومین پروژه بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار، نسبت به اقدامات اخیری که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در زمینه اعمال قانون علیه رمزارزها انجام داده است، موضع‌گیری کرد. بوترین اشاره کرد که چگونه پروژه‌هایی مانند سولانا در این اقدامات قانونی گنجانده شده است و اظهار داشت که رقابت واقعی دنیای متمرکز است.

 

موضع Vitalik Buterin درباره SEC Crypto Enforcement Actions

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، افکار خود را در مورد اقدامات اخیر اجرایی کریپتو که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه صرافی‌ها و پروژه‌های ارزهای دیجیتال انجام می‌دهد، باز کرده است.

 

وقتی مت هوانگ، یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه‌گذاری کریپتویی پارادایم مستقر در کالیفرنیا در مورد افکارش در مورد این موضوع پرسیده شد، بوترین پاسخ داد:

من احساس بدی دارم که سولانا و پروژه‌های دیگر در این راه ضربه می‌خورند. آن‌ها لیاقت آن را ندارند و اگر اتریوم از طریق سایر بلاک‌چین‌ها در صرافی‌ها برنده شود، این راه افتخاری برای برنده شدن نیست و در درازمدت احتمالاً حتی یک پیروزی هم نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا