شراکت Visa با صرافی FTX

غول پرداخت، ویزا، در حال راه‌اندازی کارت‌های رمزنگاری در بیش از ۴۰ کشور جهان با همکاری صرافی ارزهای دیجیتال، FTX است. یکی از مدیران ویزا گفت در ویزا، ما معتقدیم که ارزهای دیجیتال تأثیر پایداری بر آینده خدمات مالی و جابجایی پول خواهند داشت.

 

ویزا و FTX کارت‌های رمزنگاری را در بیش از ۴۰ کشور راه‌اندازی می‌کنند

ویزا روز جمعه یک همکاری بلندمدت جهانی با West Realm Shires Services Inc و FTX Trading Ltd برای عرضه کارت‌های رمزنگاری در بیش از ۴۰ کشور اعلام کرد. این دو شرکت به ترتیب پشت صرافی‌های ارزهای دیجیتال FTX US و FTX.com هستند.

 

در جزئیات اعلامیه آمده است:

به عنوان بخشی از اتحاد، FTX با ارائه کارت‌های Visa با برند FTX به مشتریان FTX در سطح بین‌المللی، با تمرکز بر کشورهای آمریکای لاتین، اروپا و آسیا در مراحل اولیه عرضه، آغاز خواهد شد.

 

این کارت مستقیماً به حساب‌های FTX کاربر مرتبط هستند. این صرافی توضیح داد که این کارت‌ها در حال حاضر در ایالات متحده در دسترس هستند، اکنون در بیش از ۴۰ کشور دیگر، از جمله بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین، در سطح جهانی عرضه می‌شوند.

 

مرحله بعدی عرضه کارت‌های ویزا با برند FTX تا قبل از پایان سال در اروپا پیش‌بینی می‌شود و راه‌اندازی‌های منطقه‌ای اضافی برای سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا