Visa بیشتر از قبل به کریپتو رو می‌آورد

Visa، شرکت خدمات مالی که مقر آن در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا است، یک پست منتشر کرد که در مورد استفاده از اتریوم و راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دو (L2) Starknet صحبت می‌کند تا افراد دارای کیف پول‌های خودسرپرست بتوانند صورت حساب‌های خود را پرداخت کنند. پست اشاره می‌کند که اگرچه اتریوم از انتزاع حساب یا حساب‌های قابل واگذاری پشتیبانی نمی‌کند، شرکت خدمات مالی یک راه‌حل حساب‌های قابل واگذاری را در Starknet، شبکه بلاکچین L2 پیاده‌سازی کرده است.

 

ویزا انتزاع حساب را با استفاده از راه‌حل L2 Ethereum Scaling Solution توسعه می‌دهد

در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۲، وبلاگ Visa’s Crypto Thought Leadership پستی را منتشر کرد که توسط اندرو بیمز، کاترین گو، سرینی راگورامان، محسن مینایی و رنجیت کومارسان نوشته شده بود. خلاصه موضوع ویزا درباره پرداخت‌های خودکار برای کیف‌پول‌های خودسرپرست است و ویزا نشان می‌دهد که می‌توان از اتریوم برای اجرای پرداخت‌های خودکار از راه‌حل کیف پول خودسرپرستی استفاده کرد. با این حال، این مفهوم از انتزاع حساب استفاده می‌کند، ویژگی که توسعه‌دهندگان هسته اتریوم در حال حاضر در مورد آن بحث می‌کنند.

 

جزئیات پست ویزا می‌افزاید:

انتزاع حساب (AA) پیشنهادی است که تلاش می‌کند حساب‌های کاربری و قراردادهای هوشمند را تنها در یک نوع حساب اتریوم با ایجاد عملکرد حساب‌های کاربری مانند قراردادهای هوشمند ترکیب کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا