شکایت ماینرهای ویتنامی از ضررهای ناشی از ادغام

ماینرها در ویتنام نسبت به از دست دادن کسب و کار خود پس از انتقال اتریوم به مکانیزم اثبات سهام که نیازی به محاسبات پر انرژی که ارائه می‌کردند، ندارد، ابراز نارضایتی کرده اند. رسانه‌های محلی به نقل از کارآفرینان و علاقه‌مندان به ماینینگ گزارش دادند که بسیاری این مشکل را دارند.

 

گزارش‌ها از ویتنام نشان می‌دهد که استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال توسط ادغام ضربه خورده اند

VN Express در گزارشی خاطرنشان کرد، استخراج‌کنندگان رمزارز ویتنام متحمل زیان‌های سنگینی شده‌اند. این هفته، اتریوم (ETH) پروتکل خود را از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) با یک ارتقا به نام ادغام تغییر داد که در روز پنجشنبه تکمیل شد. این عمل به طور قابل توجهی میزان انرژی مورد نیاز برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها را کاهش می‌دهد.

 

مهاجرت به مکانیسم جدید اجماع به این معنی است که دیگر به سخت‌افزار قدرتمند ضرب سکه برای انجام محاسبات پیچیده ریاضی نیازی نیست و این نوع تجهیزات تقریباً بی‌فایده شده است. در نتیجه، goodbye Ethereum ،no more chances و sell off rigs در حال حاضر بیشترین عبارات دیده‌شده در گروه‌های آنلاین استخراج‌کننده‌های رمزنگاری ویتنامی هستند.

 

 

نسخه خبری انگلیسی زبان این رسانه آخر هفته نوشت:

با توجه به اینکه اکثر ماینرهای ویتنامی در حال استخراج اتریوم بودند، بسیاری از آنها با مشکل مواجه هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا