اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

راه اندازی انجمن بلاک چین ویتنام

 یک انجمن بلاک چین تازه تاسیس با هدف کمک به ویتنام در ارتقای اقتصاد دیجیتال خود و قرار دادن کشور در نقشه فناوری جهان است. این سازمان به دنبال متحد کردن کارشناسان ویتنام در این زمینه و همکاری با جوامع بلاک چین در سراسر جهان برای تحقیق و توسعه راه حل های بلاک چین است.

 

ویتنام اجرای فناوری های بلاک چین را گسترش می دهد

انجمن بلاک چین ویتنام، اولین نهاد از این دست در فضای رمزنگاری کشور، روز سه‌شنبه در شهر هانوی، پایتخت، راه‌اندازی شد و اولین کنگره خود را برگزار کرد. هدف اصلی بدنه جدید این است که به کارشناسان بلاک چین اجازه دهد تا در ترویج توسعه اقتصاد دیجیتال ویتنام به نیروها بپیوندند و به کشور آسیایی کمک کنند تا جایگاه خود را در صحنه فناوری جهانی پیدا کنند.

به گزارش Việt Nam News:

این انجمن وظیفه دارد روابط خود را با سازمان ها و جوامع مشابه در سراسر جهان گسترش دهد. یکی دیگر از اهداف کلیدی جذب سرمایه گذاری برای صنعت بلاک چین و ارائه آموزش برای منابع انسانی در بخش دیجیتال خواهد بود.

 

همچنین اشاره شد:

موظف است شرایط مطلوبی را برای اعضای خود ایجاد کند تا تجربیات و منابع خود را برای تحقیق، آزمایش و استقرار فناوری‌های بلاک چین به اشتراک بگذارند در حالی که قوانین مربوطه ویتنامی را رعایت می‌کنند.

 

طبق بیانیه رئیس این سازمان، هوانگ وان هوآی:

انجمن بلاک چین ویتنام متعهد به افزایش آگاهی جامعه و توصیه به دولت در زمینه توسعه و پذیرش استانداردها و مقررات برای کنترل ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر بلاک چین است.

 

VNS خاطرنشان کرد:

تصمیم برای تأسیس این انجمن از وزارت امور داخله گرفته شده است. ویتنام بر روی تحقیق در مورد برنامه های بلاک چین تمرکز کرده است که می توانند در بسیاری از صنایع مانند مالی، تدارکات و خرده فروشی مستقر شوند. مقامات ویتنامی همچنین از توسعه راه حل های بلاک چین که می تواند مزایای اجتماعی و اقتصادی به همراه داشته باشد، حمایت کرده اند.

 

انجمن بلاک چین ویتنام فعالیت خود را در حالی آغاز می کند که دولت هانوی در حال برداشتن گام هایی برای ایجاد چارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال است. معاون نخست وزیر ویتنام Le Minh Khai به چندین وزارتخانه دستور داده است تا با بانک دولتی ویتنام در چارچوب جدید همکاری کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا