پیروزی ممکن است برای Ripple و XRP کوتاه مدت باشد

یک کارشناس حقوقی هشدار داده است که حکم دادگاه منطقه در مورد XRP بر روی زمین بسیار متزلزل استوار است. او در انتظار درخواست تجدیدنظر، هشدار داد که پیروزی ریپل ممکن است یک پیروزی کوتاه مدت باشد و ادعا کرد که قاضی قانون را اشتباه گرفته است.

 

وکیل در مورد حکم SEC علیه پرونده ریپل

وکیل برایان جاکوتو، تحلیل خود را از حکم پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل روز پنجشنبه در توییتر به اشتراک گذاشت. Jacoutot یک وکیل در گروه قانون انتخابات و Taylor English Duma است. او علاوه بر تخصص در دعاوی عمومی و قانون انتخابات، به طور فعال در حال ایجاد گروه تمرین بیت کوین Taylor English Duma است.

 

او گفت:

من حکم دادگاه منطقه در مورد XRP را بررسی کرده ام و این حکم بر روی زمین بسیار متزلزل است. انتظار تجدید نظر داشته باشید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا