اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

همکاری Veve و Marvel

در ۲۹ اوت، شرکت کلکسیونی دیجیتال Veve اعلام کرد که این پلتفرم جلدهای دیجیتال غیرمثلی (NFT) را از سه هنرمند کتاب‌های مصور مارول راه‌اندازی کرده است. Veve و Marvel توضیح دادند که نسخه‌های NFT به نام مجموعه Marvel Artworks نسخه محدود خواهند بود، نسخه‌های ۱ از ۱ از سه جلد کامیک مارول با حضور spider man و black panther.

 

Veve از اثرهنری Marvel رونمایی کرد

مارول اینترتینمنت همچنان به عرضه محصولات برای صنعت NFT با شرکت Veve Digital Collectibles ادامه می دهد. این دو شرکت اخیراً برنامه‌های خود را برای انتشار سه نسخه محدود NFT از مجموعه آثار هنری مارول فاش کردند. Veve در گذشته با Marvel کار کرده است و کلکسیون های دیجیتالی Spider Man و Captain America را در سال ۲۰۲۱ ساخته است. علاوه بر این، Veve با رقیب مارول، DC Comics و غول سرگرمی Walt Disney همکاری کرده است.

 

آخرین حراج Veve و Marvel NFT امروز آغاز شد و تا جمعه، ۲ سپتامبر ۲۰۲۲ ادامه دارد. قیمت‌ها از ۱,۵۰۰ دلار برای هر مجموعه دیجیتال شروع می‌شود و Veve می‌گوید که حراج بی‌سر و صدا است و همه پیشنهادها از دید شرکت‌کنندگان حراج پنهان می‌شوند و بالاترین پیشنهاد پس از انقضای تایمر حراج برنده می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا