اخبار بیت‌ کوین

تحلیل پیتر برانت از بیت کوین

به گفته این چارتیست برجسته، افزایش شدید حجم نشان می دهد که معامله گران در حال تسلیم شدن هستند. بزرگترین ارز دیجیتال روز پنجشنبه به زیر سطح ۲۷۰۰۰ دلار سقوط کرد و در صرافی Bitstamp به کمترین میزان خود یعنی ۲۶۹۷۰ دلار رسید.

برانت معتقد است که فاجعه Terra اکنون به بیت کوین «قابل اعتماد» سرایت کرده است. Terra’s LUNA که در گذشته یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده با ارزش بازار بیش از ۴۰ میلیارد دلار بود، در عرض یک روز تقریبا به صفر سقوط کرد و موجی از شوک را به بازار ارزهای دیجیتال وارد کرد.

این ارز دیجیتال پرچمدار از ابتدای سال تاکنون ۴۰.۶ درصد کاهش یافته است.

اکنون از زمان رسیدن به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۶۹۰۴۴ دلار در نوامبر گذشته ۶۰ درصد کاهش یافته است که مطابق با چرخه های قبلی بازار نزولی است. بنیانگذار SkyBridge آنتونی اسکاراموچی اخیرا پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین می تواند تا ۱۸۰۰۰ دلار کاهش یابد.

بیت کوین در قفل سهام مرتبط با فناوری سقوط کرده است. شاخص نزدک ۱۰۰ با افت ۲۶.۶۷ درصدی روبرو شده است که بدترین سال تاریخ خود را تا کنون نشان می دهد.

فدرال رزرو، که سیاست های پولی تطبیقی ​​اش به جدیدترین بازار صعودی دامن زد، اکنون با انقباض تهاجمی پولی، یک چرخش کامل داشته است.

اوایل این هفته، رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا گفت که سه افزایش دیگر نرخ بهره در سال ۲۰۲۲ روی میز است.

آخرین قرائت تورم که کمی بالاتر از انتظار تحلیلگران بود، نشان می‌دهد که فدرال رزرو تغییر مسیر خود را در آینده اخیر بعید می‌داند.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا