اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

بنیاد Venom پذیرش کریپتو MENA را تقویت می‌کند

کارآفرینان امروزی در منطقه MENA به عنوان پیشرو در اتخاذ روندهای جهانی ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‌شوند. بنابراین، شرکت‌ها باید تمرکززدایی را برای ابتکارات تجاری، دولتی و اجتماعی بررسی کنند.

 

Venom، راهکاری برای آینده

اولین بنیاد ارزهای دیجیتال در ADGM با مجوز اجرای بلاکچین و انتشار توکن به عنوان بنیاد Venom ثبت شده است. ADGM به خوبی به عنوان پناهگاه فین‌تک شناخته شده است. اولین مرحله حیاتی بعدی Venom Blockchain به زودی افشا خواهد شد.

 

بلاکچین Venom یک فناوری نوآورانه است که با ارائه مقیاس‌پذیری بی حد و حصر و تضمین‌های امنیتی قوی‌تر با تمرکززدایی، به جهشی بی‌نظیر در سراسر جهان دست یافته است. این شرکت در سه حوزه کلیدی از جمله زیرساخت، پشتیبانی از پروژه‌های ورودی و پلتفرم‌های توسعه‌دهنده پیشگام است که هر کدام رویکردهای جدیدی را برای حل مشکلات طولانی مدت در صنعت ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند.

 

ایجاد و ارتقای یک اکوسیستم بلاکچین خودکفا، هدف اصلی بنیاد Venom است و این هدف در حال حاضر نتایج قابل توجهی را به همراه داشته است. با اعضای اکوسیستم همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که چنین اقلامی به شیوه‌ای منطبق در داخل محیط قابل اطمینان و تنظیم شده ADGM، مشروط به مجوزهای قانونی لازم، عرضه می‌شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا