ونزوئلا از سیستم پرداخت میر روسیه استفاده می‌کند

دولت ونزوئلا اعلام کرده است که در حال حاضر برای ادغام میر، یک سیستم پرداخت الکترونیکی روسی کارت و نقل و انتقالات، کار می‌کند. رئیس جمهور نیکلاس مادورو از این ادغام حمایت کرد و اظهار داشت که این حرکت بخشی از فشار دلارزدایی است. بیش از ۴۰,۰۰۰ پایانه پرداخت برای پذیرش کارت‌های سازگار با Mir در حال سازگاری است.

 

ونزوئلا سیستم پرداخت Mir روسیه را در سیستم پرداختش ادغام می‌کند

دولت ونزوئلا اخیراً اعلام کرد که در حال ادغام میر، یک سیستم پرداخت روسی، در شبکه بانکی خود است، به عنوان بخشی از تلاش ملی دلارزدایی که قبلاً توسط رئیس جمهور نیکلاس مادورو اعلام شده بود.

 

کالیکستو اورتگا، رئیس بانک مرکزی ونزوئلا، اظهار داشت که این بانک اقدامات لازم را برای اتصال به پیام‌رسانی بین بانکی بانک مرکزی روسیه به منظور برقراری ارتباط با بانک‌های ونزوئلا و بانک‌های روسی از طریق این سیستم نهایی کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا