ونزوئلا در حال آماده شدن برای انحلال پترو است

بر اساس گزارش‌ها، دولت ونزوئلا ممکن است عملیات ارز دیجیتال پترو را متوقف کند. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که Sunacrip، ناظر ارزهای دیجیتال ونزوئلا، به دلیل مشارکت ادعایی جوسلیت رامیرز، رئیس سابق آن در یک طرح فساد بالقوه ۲۰ میلیارد دلاری که شامل تسویه فروش نفت ونزوئلا است، تحت بازرسی است.

 

گزارش‌ها حاکی از آمادگی ونزوئلا برای انحلال ارز دیجیتال پترو است

اجرای اولین دارایی ارز دیجیتال صادر شده توسط کشور ممکن است به پایان خود نزدیک باشد. بر اساس گزارش‌های بلومبرگ لاینیا، سه نفر مرتبط با Sunacrip، ناظر کریپتو ونزوئلا، اعلام کرده‌اند که این موسسه تصمیم گرفته است که پترو را پنج سال پس از صدور آن منحل کند.

 

این تصمیم که ظاهراً توسط هیئت تجدید ساختار جدید مسئول Sunacrip اتخاذ شده است، همچنین شامل تسویه بدهی‌های قرارداد شده با دارندگان بزرگ پترو در کشور، از جمله فروشگاه‌های بزرگی است که تصمیم به پذیرش پترو به عنوان روش پرداخت دارند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا