VeeFriends – برترین مجموعه NFT گری وی

وی فرندز چیست؟

VeeFriends یک مجموعه NFT است که حدود ۱۰۲۵۵ توکن را در بر میگیرد و بر بستر اتروم ساخته شده است. یک پروژه که تمام اثر های هنری آن متفاوت و خاص میباشد. اکثر این اثر ها از یه قالب خاص حیوان یا شی پیروی میکنند که همین مسئله باعث نادر بودن آن شده است و تمام این اثر ها نقاشی های ساده که هر کدام ویژگی های خاص و پس زمینه متفاوتی دارند می باشند.

 

وی فرندز

 

اگر در رابطه با NFT‌ها اطلاعات ندارید، بهتر است مقاله NFT چیست؟ را مطالعه کنید.

 

سازنده وی فرندز کیست

Gary Vaynerchuk یا همان گری وی یک سرمایه‌گذار و کار آفرین بزرگ آمریکایی بلاروسی است که به عنوان رئیس هیئت مدیره وینر ایکس Vayner x و مدیر عامل شرکت وینر مدیا فعالیت میکند. طی سال های گذشته گری وی از یک مجموعه دار ان اف تی به یک خالق ان اف تی تبدیل شد حتی مجموعه Vayner NFT را برای حمایت از افراد مشهور و برند ها راه‌اندازی کرد و در حال حاضر یکی از افراد مؤثر در دنیای NFT ها به حساب می آید.

 

هدف و مزیت داشتن NFT وی فرندز

بلافاصه پس از خرید و داشتن یکی از اثر های این مجموعه، شما به عنوان یکی از اعضای جامعه وی فرندز معرفی خواهید شد و میتوانید با داشتن این اثر در کنفرانس و گرد همایی های Veecon شرکت نمائید، که با میزبانی افراد مشهور و سخنرانان زیادی انجام میپذیرد. هر NFT به شما اجازه دسترسی تا سه سال را میدهد و تمرکز این کنفرانس ها بر روی بازاریابی، ایده پردازی، خلاقیت، کار آفرینی و غیره میباشد، همچنین گری وی ذکر کرده است که مقداری درآمد حاصل از فروش این مجموعه ها برای حمایت از انرژی های تجدید پذیر استفاده خواهد شد.

 

جامعه NFT های وی فرندز

بزرگی یک جامعه را تعداد افراد آن تعیین میکنند و هر چه تعداد افراد یک جامعه بیشتر باشد نشان از مورد اعتماد بودن و محبوب بودن آن است. جامعه وی فرندز در حال حاضر یکی از جوامع بزرگ دنیای NFT ها میباشد، جامعه ای که در زمان نوشتن این مقاله بیش از ۳۰۰ هزار نفر در برنامه ی Discord، بیش از ۲۴۰ هزار نفر در Instagram و حدود ۲۰۰ هزار نفر در twitter عضو دارد.

 

بررسی قیمتی و تاریخچه قیمت

چند فاکتور مهم برای بالا رفتن و بالا بودن قیمت NFT وجود دارد و باعث روند بزرگ شدن جامعه آن میشود یکی از مهمترین آنها سود مندی NFT است، اگر شرایط آن پروژه و روند آن به طوری باشد که به جامعه آن مسیر سود را نشان بدهد، سرمایه گذاران بیشتری را جذب خواهد کرد. سرمایه گذاری بیشتر باعث شناخته تر شدن و بزرگتر شدن آن جامعه میشود و این روند طی زمان بزرگتر و قوی تر خواهد شد، فاکتور های بالا به علاوه وجود گری وی و اعتبار و شهرت آن در پشت این پروژه باعث موفقیت و ارزشمندی مجموعه NFT های وی فرندز شده است. علاوه بر آن مسیری که برای این پروژه ها و ادامه دار بودن آن در نظر گرفته شده است باعث بزرگ و بزرگتر شدن جامعه آن خواهد شد و به ارزش آن می افزاید.

در زمان نوشتن این مقاله کف قیمتی برای این NFT ها ۵.۹۳ اتریوم معادل ۹۲۲۱$، ارزش کل بازار بر اساس حدود ۱۰۲۵۵ اثر برابر است با ۶۰۸۸۲ اتریوم معادل ۹۵.۰۰۰.۱۶۳$ و تعداد مالکان این آثار برابر با ۵۲۱۷ نفر است.

راحت ترین و سریع ترین راه خرید این مجموعه آثار از طریق سایت opensea میباشد. در هنگام خرید حتما به وجود تیک آبی و مورد تائید بودن توسط سایت Opensea دقت کنید تا از خرید موارد غیر اصل پیشگیری شود.

 

گرانترین NFT وی فرندز

گرانترین موردی که تا به حال از این مجموعه آثار خرید و فروش شده است Empathy elephant است که با قیمت ۱۳۰ اتریوم فروخته شده است. آیدی این توکن شماره ۲۸۲۳ در مجموعه آثار وی فرندز میباشد.

 

گرانترین ان اف تی وی فرندز

 

نادر ترینNFT وی فرندز

نادر ترین یا به اصطلاح Rare ترین آثار این مجموعه، Sorcerer Scholareship میباشد که بر اساس طرح، مقدار رنگ، کمیاب بودن در مجموعه و خاص تر بودن در همه جوانب به این درجه رسیده است. در کل مجموعه های وی فرندز فقط ۵ عدد از Sorcerer Scholareship وجود دارد که این مسئله در کنار طرح ها و پارامتر های دیگر این مجموعه را در برابر دیگر مجموعه ها غیرقابل مقایسه تر میکند.

ولی این مسئله را به یاد داشته باشید که همیشه کمیاب بودن دلیل بر با ارزش بودن و یا داشتن ارزش بالاتر نسبت به بقیه NFT ها نمیباشد.

 

نادر ترین ان اف تی وی فرندز

 

سخن پایانی

NFT ها محصولات نوظهوری در دنیای ارز های دیجیتال میباشند که با توجه به روند شناخته شدن و ارائه محصولات و آثار جدید، پیشرفت و همه گیری بسیاری در این حوزه پیش بینی میشود. با توجه به روند قیمتی NFT های وی فرندز، شهرت و قدرت شخص سازنده، گری وی در دنیای NFT ها و مزایایی که در صورت داشتن این آثار شامل حال مالک میشود این پروژه را میتوان یک پروژه ای با پتانسیل رشد بالا در نظر گرفت.

امیدواریم که قدم مثبتی در مسیر شناخت و بررسی این مجموعه برای شما برداشته باشیم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا