اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

مجموعه توکن‌های غیرمثلی Veefriends

در زمان‌های اخیر، توکن‌های غیرمثلی (NFT) و همتایان فیزیکی آن‌ها در فروشگاه‌های خرده‌فروشی معروف و بوتیک‌های لوکس شروع به عرضه کرده‌اند. در ۴ اکتبر، پروژه NFT به نام Veefriends فاش کرد که این تیم در حال راه‌اندازی سری محدود شخصیت‌های کلکسیونی خود به طور انحصاری در Macy’s و Toys R Us است. Veefriends از نظر فروش کلکسیون NFT در تمام دوران، با فروش تقریباً ۲۴۰.۱۵ میلیون دلاری از زمان راه‌اندازی پروژه NFT، جایگاه بیستم را دارد.

 

Veefriends به خرده‌فروشی‌های Macy’s و Toys R Us می‌آیند، دارندگان Veefriends موجود می‌توانند همتای فیزیکی NFT خود را دریافت کنند

پروژه توکن غیرمثلی (NFT) که توسط کارآفرین سریالی Gary Vaynerchuk ایجاد شده است، قصد دارد به صورت فیزیکی و دیجیتالی در فروشگاه‌های خرده‌فروشی Macy’s و Toys R Us عرضه شود. این مجموعه از امروز پیش فروش خود را آغاز می‌کند و به طور رسمی در ۱۷ اکتبر راه‌اندازی می‌شود. این مجموعه دارای شخصیت‌های مخملی و وینیل Veefriends خواهد بود و مردم می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن موبایل Macy و از طریق وب سایت shop.veefriends.com در تمام فروشگاه‌های Toys R Us پیش سفارش دهند.

 

Gary Vaynerchuk، مدیر عامل و خالق Veefriends در بیانیه‌ای در روز سه‌شنبه گفت:

این مشارکت برای من بسیار بیشتر از چیزی است که تصورش را بکنید. من با علاقه به یاد دارم که در ادیسون نیوجرسی بزرگ شدم و در دوران کودکی در راهروهای این فروشگاه ها قدم زدم. ما شخصیت‌هایی را انتخاب کردیم که فکر می‌کنیم ویژگی‌های هیجان‌انگیزی را برای کلکسیونرها به و جود می‌آورد، دقیقاً مانند برخی از اسباب‌بازی‌هایی که در قفسه‌های Toys R Us اولین بار برداشتم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا