اخبار جهان

خزانه داری وی چین ۱.۲B دلار جذب کرده است

بنیاد وی چین گفت که این پروژه در سه ماهه اول به توسعه اروپا سرعت بخشیده است زیرا آماده استخدام ۱۰۰۰ کارمند فنی در ایرلند است.

بنیاد وی چین گزارش سه ماهه اول خود را منتشر کرده است و بیان می کند که خزانه داری آن تا پایان سه ماهه ۱.۲ میلیارد دلار ارزهای رمزنگاری شده جمع آوری کرده است. سه ماه اول ۲۰۲۲ – عمدتاً برای توسعه تجارت و هزینه های عملیاتی.

 

مخارج تحت الشعاع صندوق خزانه داری

بر اساس این گزارش ، این بنیاد به سرمایه گذاران اطمینان داد که خزانه داری آن در وضعیت سالمی قرار دارد، دارای بیش از ۱.۲ میلیارد دلار دارایی در استیبل کوین، ETH، BTC و VET – توکن بومی وی چین. در رابطه با زیان نسبت به سه ماهه گذشته، این گزارش می‌گوید که ناشی از «نوسانات بازار ارز دیجیتال و سایر خروجی‌های بنیاد وی چین» بوده است. از ۴.۱ میلیون دلار هزینه شده در سه ماهه اول، بنیاد ۱.۸ میلیون دلار را برای توسعه تجارت اکوسیستم هزینه کرد. اینها شامل مشارکت، متولیان، ارائه دهندگان کیف پول، کارگزاران، رویدادهای اجتماعی، و همکاری پروژه های اکوسیستمی بود. این هزینه بیشترین هزینه را در سه ماهه به خود اختصاص داده است. مورد بعدی عملیات اکوسیستم بود که حدود ۱.۱ میلیون دلار هزینه داشت. علیرغم ترازنامه بسیار خوب مدیریت شده، بنیاد جزئیاتی در مورد درآمد سه ماهه خود ارائه نکرد. هزینه‌های تراکنش که بین اعتبارسنجی‌کنندگان و سایر ذینفعان توزیع می‌شود، باید منبع مهمی از درآمد آن باشد، اما هیچ اطلاعات مربوط به کارمزد از این گزارش فاش نشد.

 

توسعه تجاری

VeChain به عنوان یک بلاکچین لایه یک که برای مقابله با مشکلات زنجیره تامین و پایداری طراحی شده است، به گسترش خدمات مدیریت کربن مبتنی بر بلاک چین خود برای کشورها ادامه می دهد.

در اوایل این هفته، این پروژه از همکاری با وب سرویس آمازون (AWS) برای ساختن سیستم نرم افزار مدیریت انتشار VeCarbon-as-a-service (SaaS) برای خدمت به هدف بی طرفی کربن در چین در سال ۲۰۶۰ خبر داد.

پیش از این، بنیاد اولین استیبل کوین VeUSD خود را راه اندازی کرد که توسط Stably توسعه یافته و توسط Prime Trust، یک شرکت اعتماد مستقر در نوادا منتشر شده است. هر VeUSD، که به طور کامل توسط فیات ها پشتیبانی می شود، ۱:۱ به دلار آمریکا می چسبد. در این گزارش اشاره شد که تا پایان سه ماهه اول ۵,۲۴۹,۷۸۹ دلار استیبل کوین استخراج شده است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا