اخبار اتریوماخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

ارزش اتریوم و ETHW تا ۱۰ سال آینده برابر می‌شود

Chandler Guo گفت که ارزش دلاری ETHW با ارزش دلاری اتریوم برابر خواهد شد. Guo افزود که انتظار دارد ارزش توکن، که در حال حاضر بسیار ارزان است، در مدت ده سال ۱۰۰ برابر افزایش یابد!

 

افزایش حجم تجارت ETHW

به گفته Chandler Guo، اتر (ETH) و ETHW اثبات کار اخیراً منتشر شده، تا ده سال دیگر ارزش دلاری یکسانی خواهند داشت. Guo استدلال کرد که توکن جدید هنوز هم پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری را دارد.

 

در مصاحبه ای، گوئو ادعا کرد که قیمت فعلی سکه فورک شده بسیار ارزان است، از این رو زمینه برای رشد ۱۰۰ برابری وجود دارد. Guo، یک استخراج‌کننده سابق بیت کوین و اتریوم، با این وجود اذعان می‌کند که بلاکچین فورک شده، پیش از رسیدن به این رشد صد برابری، کارهای زیادی را باید انجام دهد.

 

او توضیح داد:

در حال حاضر، قیمت اتریوم بالا است، زیرا توسعه‌دهندگان بسیاری در حال اجرای بیش از ۲۰۰ پروژه مختلف در بلاکچین اثبات سهام Ethereum هستند. از سوی دیگر، کمتر از ۱۰ پروژه در ETHW وجود دارد.

 

وی افزود:

با این حال کارها گام به گام در حال انجام است و پس از یک سال فکر می‌کنم بیش از ۱۰۰ پروژه در زنجیره PoW اجرا شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا