اخبار دیفای (DEFI)اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

افزایش ارزش قفل شده در Lido قبل از ادغام اتریوم

اتریوم در حال برنامه‌ریزی برای انجام یکی از فشرده‌ترین به‌روزرسانی‌ها از زمان هارد فورک DAO در سال ۲۰۱۶ است، زیرا The Merge قصد دارد مکانیسم اجماع شبکه را از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) تغییر دهد. در میان پیشروی به The Merge، ارزش کل قفل شده (TVL) پروتکل مالی غیرمتمرکز (defi) و سرمایه‌گذاری لیدو، ۶.۳۴ درصد افزایش یافت و توکن اصلی پروژه در هفت روز گذشته بیش از ۲۳ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافت.

 

Lido Staking Service افزایش تقاضای زیادی را پیش از ادغام شاهد است

ادغام در راه است و فقط یک هفته دیگر تا آن زمان باقی مانده است. حامیان و فعالان حوزه کریپتو در حال آماده شدن برای برجسته‌ترین فورک اتریوم از سال ۲۰۱۶ هستند. Lido یک سرویس لیکویید استیکینگ است که به افراد اجازه می‌دهد تا اتریوم خود را به wETH تبدیل کنند و درآمد حاصل از توکن‌ها را جمع‌آوری کنند. lido staked eth (STETH) که نسخه اتریوم منتشر شده توسط Lido است، در حال حاضر سیزدهمین سرمایه بازار بزرگ در اقتصاد کریپتو است.

 

STETH دارای ارزش بازاری حدود ۶.۵۷ میلیارد دلار در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲ است. در روز گذشته، STETH 4.18 میلیون دلار در حجم معاملات جهانی داشته است. Lido Finance قبل از The Merge شاهد مقدار زیادی در افزابش تقاضا بوده است و ارزش کل قفل شده (TVL) طی هفت روز گذشته ۶.۳۴ درصد افزایش یافته است.

 

 

آمارهای defillama.com و lido.fi هر دو نشان می‌دهد که TVL لیدو امروز ۶.۹۵ میلیارد دلار است. بر اساس وب سایت لیدو، ۶.۷۸ میلیارد دلار از ۶.۹۵ میلیارد دلار مربوط به اتریوم است. طبق معیارهای defillama.com، لیدو دومین پروتکل بزرگ defi تحت Makerdao است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا