Valkyrie Funds به رقابت برای تأیید SEC می‌پیوندد

روز چهارشنبه، Valkyrie Funds، یک مدیر دارایی مستقر در تنسی که یک صندوق قابل معامله در مبادلات آتی بیت کوین (ETF)، یک صندوق defi و یک ETF صنعت استخراج بیت کوین را ارائه می‌دهد، به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست راه‌اندازی یک ETF بیت کوین کرد.

 

SEC با ورود سرمایه‌های Valkyrie به رینگ از برنامه‌های Spot Bitcoin ETF پر شد

بسیاری از بازیگران بازار برای تایید SEC از ETF اسپات بیت کوین رقابت می‌کنند. این عجله برای تایید پس از آن آغاز شد که Blackrock، بزرگترین مدیر دارایی جهان، درخواست ارائه یک ETF بیت کوین را به SEC داد. تا به امروز، SEC هیچ ETF اسپات بیت کوینی را تایید نکرده است و چندین درخواست را در سال‌های اخیر رد کرده است. شرکت‌ها مجاز به ارائه ETF مبتنی بر معاملات آتی هستند و چندین مورد در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۱ شروع به کار کردند، از جمله ETF بیت کوین Valkyrie.

 

در ۲۱ ژوئن ۲۰۲۳، Valkyrie درخواستی را به SEC برای ETF بیت کوین نقدی خود به نام Valkyrie Bitcoin Fund ارائه کرد. نماد BRRR خواهد بود و از نرخ مرجع CF بیت کوین گروه CME استفاده می‌کند. در ثبت نام Valkyrie آمده است تراست قصد دارد سهام را در بازار سهام نزدک فهرست کند. همزمان، زمانی که Valkyrie برنامه ETF بیت کوین خود را ثبت کرد، بیت کوین (BTC) پس از کاهش به ۲۵ هزار دلار در اواسط ژوئن به بالای ۳۰ هزار دلار جهش کرد. پرونده Valkyrie نیز یک هفته پس از ارسال Blackrock انجام می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا