اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

استفاده از Dogecoin برای حل مشکل اسپم توییتر

مارک کوبان، ستاره شارک تانک، راهی برای حل مشکل اسپم توییتر با استفاده از dogecoin (DOGE) ارائه کرده است. ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیسکس با این نظر موافق است که ایده بدی نیست. توییتر اخیراً پیشنهاد خرید ماسک را پذیرفته است.

 

ایلان ماسک نسبت به ایده Dogecoin خوشبین است

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در توییتر درباره نحوه حل مشکل ربات اسپم پلتفرم بحث کرده است. او قول داده است که مشکل هرزنامه را حل کند یا در تلاش بمیرد. توییتر هفته گذشته موافقت کرد که این شرکت را به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار به ماسک بفروشد.

یک پیشنهاد از سوی کارآفرین میلیاردر آمریکایی، مارک کوبان ارائه شد. او ستاره سریال تلویزیونی Shark Tank و مالک تیم NBA دالاس ماوریکس است.

در یک توییت در اوایل صبح یکشنبه، کوبان پیشنهاد کرد که همه یک dogecoin (DOGE) برای پست های نامحدود در توییتر قرار دهند. اگر کسی پستی را به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری کند و انسانی آن را تأیید کند، آن شخص DOGE هرزنامه‌نویس را دریافت می‌کند. او همچنین توضیح داد که هرزنامه‌ها باید ۱۰۰ برابر بیشتر dogecoin ارسال کنند. با این حال، اگر پست اسپم نباشد، پرچم‌گذار dogecoin خود را از دست می‌دهد.

 

در زمان نوشتن، توییت کوبان بیش از ۹ هزار بار لایک شده است. بیلی مارکوس، یکی از خالقان Dogecoin گفت: من این را دوست دارم. ماسک پاسخ داد: ایده بدی نیست.

 

بسیاری از حامیان dogecoin فکر می‌کنند که پیشنهاد کوبان ایده خوبی است و توجه دارند که برای DOGE بسیار صعودی است. با این حال، برخی از مردم در مورد دوام آن تردید دارند، برخی از آنها در مورد نیاز به پرداخت هزینه برای خدماتی که در حال حاضر رایگان است و وادار کردن مردم به استفاده از ارز دیجیتال میم به عنوان وثیقه برای جلوگیری از ارسال هرزنامه سوال می کنند.

برخی از افراد این موضوع را مطرح کردند که کاربران بی پروا برای سودجویی با سیستم بازی می کنند. یکی از کاربران توییتر به کوبایی پاسخ داد:

نه. تو به این موضوع فکر نکردی چگونه با بازیگران ناصادقی که هرزنامه‌هایی را که وجود ندارد علامت‌گذاری می‌کنند و انسان‌ها برای دریافت دوج کوین، اسپمر هرزنامه بودن آن را تأیید می‌کنند، برخورد می‌کنید؟

 

رئیس تسلا قول داده است که بهبودهای قابل توجهی در توییتر انجام دهد. او ربات‌های اسپم کریپتو را آزاردهنده‌ترین مشکل توییتر نامید. قبل از اینکه غول رسانه‌های اجتماعی پیشنهاد خرید او را بپذیرد، گفت اگر پیشنهادش در توییتر موفق شود، ربات‌های هرزنامه را شکست خواهد داد یا در تلاش خواهد مرد.

ماسک و کوبان هر دو طرفدار دوج کوین بوده اند. در آگوست سال گذشته، آن دو گفتند که دوج کوین قوی‌ترین ارز دیجیتال برای پرداخت است. تیم NBA کوبان، دالاس ماوریکس، DOGE را برای کالا می پذیرد و ستاره کوسه تانک نیز مردم را تشویق می کند تا از طریق دوج کوین وارد ارزهای دیجیتال شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا