استفاده MicroStrategy شبکه لایتنینگ بیت کوین

مدیر اجرایی قبلاً برنامه‌های شرکت خود را برای انتشار نرم‌افزار و راه‌حل‌های مبتنی بر شبکه لایتنینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۳ را به اشتراک گذاشته بود. شرکت هوش تجاری MicroStrategy تلاش‌های خود را برای ارائه راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ بیت کوین، شبکه لایتنینگ، در سال جاری دو برابر می‌کند. مایکل سیلور، رئیس اجرایی آن، به‌روزرسانی‌ای را به اشتراک گذاشت که این شرکت در حال کار بر روی محصولی است که هدف آن ارائه کیف پول بیت کوین و آدرس لایتنینگ به هر صاحب حساب شرکتی است. هدف اصلی این حرکت، فعال کردن توسعه سریع و آسان و همچنین استقرار برنامه‌های پاداش بیت کوین برای کارمندان، مشتریان، مشتریان احتمالی و شرکا است.

 

MicroStrategy به دنبال ارائه کیف‌پول بیت کوین و آدرس لایتنینگ به دارندگان حساب‌های شرکتی است

شبکه لایتنینگ یک پروتکل پرداخت لایه ۲ است که در بالای بلاکچین بیت کوین قرار گرفته است و تراکنش‌های خارج از زنجیره را امکان‌پذیر می‌کند، توان پرداخت را افزایش می‌دهد و کارمزد تراکنش‌ها را کاهش می‌دهد. گزارش‌ها حاکی از آن است که پذیرش LN در بازارهای نوظهور مانند آمریکای جنوبی و آفریقا سرعت گرفته است که می‌توان آن را به تلاش‌های شرکت پرداخت بیت کوین و ارائه‌دهنده کیف‌پول Strike نسبت داد.

 

در ماه دسامبر، Saylor به اشتراک گذاشت که MicroStrategy در حال بررسی نرم‌افزار و راه‌حل‌هایی است که از LN استفاده می‌کنند، از جمله راه‌حل‌هایی که از بازاریابی سازمانی علاوه بر راه‌حل امنیت سایبری با هدف وب‌سایت‌های شرکتی پشتیبانی می‌کنند. این میلیاردر ۵۸ ساله همچنین در آپریل امسال اعلام کرد که شبکه لایتنینگ بیت کوین را در آدرس ایمیل شرکت خود ادغام کرده است. این بدان معنی است که هر کسی می‌‌تواند با استفاده از آدرس ایمیل شرکت خود به عنوان شناسه، بیت کوین را برای Saylor ارسال کند.

 

علاوه بر تمرکز بر LN، شرکت MicroStrategy به خرید بیت کوین خود ادامه داده است و آن را به بزرگترین دارنده شرکتی دارایی‌های کریپتویی پرچمدار تبدیل کرده است. طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده، MicroStrategy در حال حاضر مالک ۱۴۰۰۰۰ بیت کوین است و بخش‌های بیشتری از دارایی را در تمام ۱۱ فصل گذشته خریداری کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا