استفاده از Chatgpt در جمع‌آوری اطلاعات Elliptic

شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Elliptic گفت که از Chatgpt Openai برای پشتیبانی از جمع‌آوری اطلاعات و تحقیقات خود استفاده می‌کند. مدل زبان مبتنی بر هوش مصنوعی به متخصصان خود اجازه می‌دهد تا تجزیه و تحلیل ریسک‌های جدید مربوط به دارایی‌های کریپتویی را تسریع و گسترش دهند.

 

به کار گیری از Chatgpt در شرکت داده‌های بلاکچین Elliptic

Elliptic که مقر آن در لندن است، پیشرو در تجزیه و تحلیل بلاکچین و مدیریت ریسک دارایی‌های کریپتویی، از ادغام ربات چت Chatgpt در تلاش‌های جمع‌آوری اطلاعات و تحقیقات خارج از زنجیره تیم خود خبر داد.

 

این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی خاطرنشان کرد که راه‌حل‌هایی که ایجاد کرده است، از یک مجموعه داده اختصاصی متشکل از داده‌های بیش از یک دهه، شامل بیش از ۹۷ درصد تراکنش‌های کریپتویی بر اساس حجم معاملات و بزرگترین مجموعه از پروفایل‌های ریسک مبادلات ارزهای دیجیتال، استفاده می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا