تحلیل دامیننس تتر، پایان ریزش‌ها نزدیک است؟

اگر شما هم معامله‌گر ارز‌های دیجیتال باشید حتما از اهمیت تحلیل دامیننس تتر در بازار آگاه هستید. دامیننس تتر به معنی سلطه این استیبل کوین بزرگ نسبت کل بازار است. به طبع صعود بازار باعث کاهش سلطه تتر و ریزش دامیننس خواهد شد. ماه‌ها است که بازار روندی نزولی به خود گرفته و دامیننس تتر بر خلاف کلیت بازار صعود می‌کند. حال سقف دامیننس تتر کجاست؟ کف بازار چطور؟ آیا به کمک دامیننس تتر می‌توان به کف بازار پی برد؟

 

دامیننس تتر، چارت روزانه
دامیننس تتر، چارت روزانه

 

همانطور که مشاهده می‌فرمایید دامیننس از تاریخ ۲۰۱۸ در یک کانال صعودی قرار دارد. البته این رشدی که در نمودار مشاهده می‌فرمایید دلیل بزرگتری دارد که آن تولید توکن‌های جدید تتر و تبدیل فیات به تتر است. اما دامیننس این ارز در کوتاه مدت می‌تواند سیگنال‌هایی در مورد وضعیت بازار صادر کند.

همانطور که مشاهده می‌کنید دامیننس در حال نزدیک شدن به سقف کانال چند ساله خود است که با واگرایی RSI نیز همراه شده است. قطعا در این مدت آن قدری تترجدید تولید نخواهد شد که این نمودار از سقف این کانال خارج شود. از همین رو با برخورد نمودار به سقف کانال انتظار پایان رشد دامیننس تتر و همچنین تبدیل تتر به دارایی‌های رمزنگاری و بیت کوین را داریم.

سقف کانال دامیننس تتر می‌تواند به معنی کف بازار نیز باشد، زیرا ریزش دامیننس در کوتاه مدت کاملا به معنی تبدیل استیبل کوین به بیت کوین و دیگر رمز‌ارز‌هاست که می‌تواند باعث رشد آنها شود.

  • دامیننس تتر نموداری نیست که به تنهایی اعتبار داشته باشد، حتما باید درکنار تحلیل بیت کوین و دامیننس بیت کوین قرار بگیرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا