تحلیل ارز دیجیتال

تحلیل دامیننس تتر، همچنان صعودی، ۱۰ شهریور ۱۴۰۱

دامیننس تتر، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های بازار رمز ارز‌‍‌ها همواره باید مورد توجه قرار بگیرد. نمودار دامیننس تتر مدت‌های طولانی است که در حال صعود به سطوح بالا و افزایش سهم خود از بازار است. دلیل آن نیز ریزش بازار کوچک شدن حجم بازار دیگر رمز ارزهاست. این شخاص که برای مدتی کوتاه نزولی شده بود باری دیگر به روند صعودی خود بازگشته و با قدرت مقاومت‌ها را پشت سر می‌گذارد! حال باید دید هدف از رشد این شاخص کجاست! دامیننس تتر کی می‌تواند متوفق شود؟ با ما باشید تا به تحلیل دامیننس تتر بپردازیم.

 

تحلیل تکنیکال دامیننس تتر

همانطور که در تصویر مشخص است، دامیننس تتر مقاومت‌ها را پشت‌ سر گذاشته و به صعود ادامه می‌دهد. هدف نهایی این صعود می‌تواند لمس دوباره کانال تاریخی آن باشد. اگرچه یک مقاومت نسبتا قوی نیز پیش روی خود دارد. اگر مقاومت استاتیک ۷.۹ درصد نتواند مانع صعود شود، دامیننس باری دیگر به سقف کانال تاریخی خود برخورد خواهد کرد. حال باید دید تصمیم معامله گران با کانال چه خواهد بود.

 

نمودار روزانه تتر دامیننس
نمودار روزانه تتر دامیننس

 

اندیکاتور RSI نیز پر قدرت بدون هیچ واگرایی با صعود همراه است. همچنین فضا را برای صعود بیشتر باز گذاشته است. با ورود این نوسانگر به محدوده اشباع خرید، قطعا نمودار شاخص نیز با رشد همراه خواهد شد. نشانه‌های صعودی دامیننس تتر، به ضرر بازار بوده و بازار را با ریزش همراه خواهد کرد. اگر دامیننس موفق به لمس سقف کانال شود، بازار کف‌های جدیدی را خواهد دید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا