استیبل کوین USDD برابری ۱ دلاری را از دست داد

استیبل کوین USDD مبتنی بر Tron بار دیگر به زیر برابری ۱ دلار سقوط کرد و به ۰.۹۶۹ دلار در روز دوشنبه، ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲ رسید. در میان کاهش ارزش USDD، بنیانگذار Tron، جاستین سان، توییت کرد که تیم او سرمایه بیشتری را مستقر می‌کند و پورتال وب استیبل کوین usdd.io ادعا می‌کند که این پروژه در زمان نگارش ۲۰۰.۸ درصد بیش از حد وثیقه شده است.

 

تیم USDD سرمایه بیشتری را به کار می‌گیرد

استیبل کوین USDD ترون هشتمین توکن بزرگ مبتنی بر دلار است و از نظر بزرگترین ارزش بازار در بین هزاران دارایی رمزنگاری در رتبه ۵۵ قرار دارد. روز دوشنبه، استیبل کوین Tron در حدود ساعت ۲:۵۱ بامداد (ET) به ۰.۹۶۹ دلار برای هر توکن کاهش یافت و در حدود ساعت ۸:۰۰ صبح، USDD با ۰.۹۷۹ دلار در هر واحد مبادله می‌شد. در حالی که ارزش استیبل کوین ترون کاهش یافت، جاستین سان، بنیانگذار ترون، با به اشتراک گذاشتن URL usdd.io، به مردم اطمینان داد که USDD یک استیبل کوین بیش از حد وثیقه شده است.

 

پورتال وب اختصاص داده شده به استیبل کوین Tron ادعا می‌کند که USDD در ساعت ۸:۰۰ صبح (ET) در ۱۲ دسامبر ۲۰۰.۸ درصد اضافه وثیقه دارد.

 

بنیانگذار ترون افزود:

شما می‌توانید تمام داده‌های زنده را در بلاکچین ۲۴ ساعته بررسی کنید.

 

پس از این بیانیه، سان نظر دیگری را در توییتر منتشر کرد که زمانی توسط دو کوون، بنیانگذار Terra، زمانی که UST در حال از دست دادن میخ خود بود، گفته شده بود. سان نوشت:

به‌کارگیری سرمایه بیشتر، استیبل کوینی پایدارتر.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا