اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار دیفای (DEFI)

برنامه‌ی پشتوانه‌ی محافظتی USDD

Tron DAO Reserve مبلغ ۳۸ میلیون دلار برای محافظت از USDD، استیبل کوین شبکه خریداری کرده است. از آن زمان و از زمان رویداد de-pegging (UST)، Tron DAO Reserve به خرید مقادیر زیادی دارایی دیجیتال برای تقویت ذخایر پروژه ادامه داده است. علاوه بر خرید ترون، این سازمان استیبل کوین و بیت کوین را نیز به این ترکیب اضافه کرده است.

 

در حالی که استیبل کوین Terra در حال سقوط است، پروژه رمزنگاری الگوریتمی وابسته به دلار Tron، میلیون ها ترون، بیت کوین و تتر را برای دفاع از USDD خریداری می کند.

در طول هفته گذشته، همه نگاه ها به بلاک چین Terra و دارایی های رمزنگاری بومی آن LUNA و UST متمرکز شده است. هر دو سکه به طور قابل توجهی از نظر ارزش دلار سقوط کردند و بیش از ۴۶ میلیارد دلار ارزش در تقریباً سه روز از اقتصاد کریپتو ناپدید شد. در این میان، Tron DAO Reserve به خرید دارایی های رمزنگاری شده برای ذخایر ارز دیجیتال خود ادامه داده است. در ۷ می، موسس Tron، جاستین سان و Tron DAO Reserve مبلغ ۳۸ میلیون دلار ترون (TRX) خریداری کرده اند.

از آن زمان، این پروژه در بحبوحه ریزش بازار که به دلیل سقوط UST رخ داد، به خرید ارزهای دیجیتال ادامه داد. استیبل کوین USDD Tron نیز یک دارایی رمزنگاری الگوریتمی مبتنی بر دلار است که شباهت هایی به UST Terra دارد. پس از خرید ۵۰۴.۶ میلیون ترون (TRX)، Tron DAO Reserve در توییتی اعلام کرد که هدف تیم محافظت از صنعت و بازار کلی بلاک چین، جلوگیری از وحشت ناشی از بحران‌های مالی و کاهش رکود شدید و بلندمدت اقتصادی است.

Tron DAO Reserve (TDR) همچنین اضافه کرد:

ما همچنین مجوزهای USDD را به عنوان متولی اولیه آن مدیریت می کنیم و ثبات قیمت آن را با ذخایر تضمین می کنیم.

 

پس از خرید ۵۰۴.۶ میلیون ترون، TDR در هفته گذشته به اضافه کردن وجوه به ذخایر ادامه داد. TDR در ۱۰ می توضیح داد:

برای محافظت از کل صنعت بلاک چین و بازار ارزهای دیجیتال، Tron DAO Reserve 500 بیت کوین با میانگین قیمت ۳۱,۰۳۱.۳۵ دلار به قیمت ۱۵,۵۱۵,۶۷۵ دلار خریداری کرده است. در همان روز، TDR اعلام کرد که ۵۹۵,۷۲۹,۸۳۲ ترون خریداری کرده است.

 

در حالی که آن روز بازار کریپتو آشفته بود، تیم TDR خاطرنشان کرد:

USDD در نوسانات بازار امروز ثابت است.

 

روز بعد در ۱۱ می، تیم TDR در توییتی نوشت:

برای محافظت از صنعت کلی بلاک چین و بازار ارزهای دیجیتال، TDR 1000 بیت کوین با میانگین قیمت ۳۰،۰۹۶ دلار به قیمت ۳۰،۰۹۶،۰۰۰ دلار خریداری کرده است. پس از آن خرید، سازمان TDR 1,467,612,695 TRX را به مبلغ ۹۷ میلیون دلار برای ذخایر خود خریداری کرد.

 

سپس TDR پس از خرید ۹۷ میلیون دلار ترون شروع به خرید استیبل کوین کرد. تیم TDR در ۱۲ می توضیح داد:

برای محافظت از کل صنعت بلاک چین و بازار رمزنگاری، TDR 100,000,000 USDT با میانگین قیمت ۰.۹۸۲ دلار با ۹۸,۲۰۰,۰۰۰ دلار خریداری کرده است.

 

تیم TDR به همین جا بسنده نکرد و به خرید سکه های بیشتری برای محافظت از USDD استیبل کوین شبکه Tron ادامه داده است. TDR در ۱۲ می گفت، ۲۰۰ میلیون USDT را به قیمت ۰.۹۸۵ دلار برای هر واحد خریداری کرده است که بالغ بر ۱۹۷ میلیون دلار به دلار آمریکا می شود. سپس تیم ذخیره استیبل کوین مبتنی بر ترون ۱۲۴۹.۵۷ بیت کوین را با قیمت متوسط حدود ۲۹۳۹۴ دلار خریداری کرد.

 

جاستین سان ترون هنوز به استیبل کوین های الگوریتمی اعتقاد دارد

در حال حاضر، در روز شنبه، ۱۴ می ۲۰۲۲، استیبل کوین USDD دارای ارزش بازاری در حدود ۲۷۲.۳۶ میلیون دلار است و در زمان نگارش ۲۷۱،۴۳۸،۲۰۷ USDD در گردش است. در طول روز گذشته، USDD 85.5 میلیون دلار حجم تجارت جهانی داشته است و دارایی کریپتو ۱۵۶امین ارزش بازار بزرگ است.

مشابه سازوکار بلاک چین Terra، با سوزاندن LUNA برای تولید UST، برای صدور یک USDD، یک ترون هزینه دارد. این بدان معناست که می‌تواند به اندازه‌ای که بازار اجازه می‌دهد بزرگ شود، همانطور که به هر کسی اجازه می‌دهد استیبل‌کوین را بدون مجوز ضرب کند. با این حال، با آشفتگی بازاری که به دلیل رویداد de-pegging UST رخ داد، می توان با اطمینان گفت که جامعه کریپتو از دارایی های استیبل کوین الگوریتمی چشم پوشی می کند.

علیرغم مشکلات هفته گذشته، جاستین سان، بنیانگذار ترون، با تریسی وانگ از Coindesk صحبت کرد و گفت که هنوز در مورد مدل استیبل کوین الگوریتمی خوشبین است. سان در طی مصاحبه ای با زوم به وانگ توضیح داد:

من هنوز به استیبل کوین های الگوریتمی اعتقاد دارم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا