اخبار آلت‌کوین‌ها

گسترش عرضه Tether در شبکه Tron

USD Coin (USDC) توسط Circle Inc.، دومین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار و رقیب اصلی USD Tether (USDT)، عرضه خود را در بلاک چین ترون (TRX) گسترش می‌دهد.

عرضه USDC در Tron (TRX) برای اولین بار از یک میلیارد دلار گذشت
بر اساس اطلاعیه به اشتراک گذاشته شده توسط H.E. جاستین سان، عرضه خالص USD Coin (USDC) در بلاک چین Tron (TRX) بیش از ۲۴ درصد افزایش یافت.

این افزوده، عرضه USDC را در این بلاک چین به بیش از ۱.۲۴ میلیارد دلار می رساند. رقیب اصلی USDC، Tether (USDT)، معادل ۳۸.۷ میلیارد دلار در Tron (TRX) منتشر کرد.

همچنین، USD Coin (USDC) به دومین استیبل کوین تبدیل می شود که ارزش بازار آن از ۵۰ میلیارد دلار در تمام پلتفرم ها فراتر رفته است. علاوه بر Ethereum (ETH) و Tron (TRX)، همچنین در Algorand (ALGO)، Solana (SOL)، Stellar (XLM)، Avalance (AVAX)، Flow (FLOW) و Hedera (HBAR) نیز منتشر می‌شود.

 

کوین USD (USDC) طبق اپراتور آن، Circle Inc، توسط USD نقدی (۲۲.۹٪) و خزانه های کوتاه مدت ایالات متحده (۷۷.۱٪) پشتیبانی می شود.

 

پس از سقوط UST، جاستین سان سهام USDD را با ۴۰٪ APY ارائه می دهد

Tron (TRX) کارآمدترین پلت فرم برای انتقال USDT است. بدون توجه به مبلغ تراکنش، ۱ دلار دریافت می کند.

شایان ذکر است که USDC تنها استیبل کوینی است که سقوط اخیر بازار را بدون کاهش قابل توجهی پشت سر گذاشت. در ۱۲ می ۲۰۲۲، نسبت USDC/USDT در برخی صرافی ها به ۱:۱ افزایش یافت.

در همان زمان، با نشستن گرد و غبار پس از فروپاشی TerraUSD (UST)، H.E. جاستین سان فاش می‌کند که استیبل کوین Tron (TRX)، USDD، می‌تواند با دو برابر APY نسبت به UST در Anchor Protocol (ANC) به اشتراک گذاشته شود.

طبق گفته Sun، در حال حاضر، پروتکل JustLend سپرده های USDD را با بازده سالانه ۴۰ درصد می پذیرد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا