USBTC بخش ماینینگ سلسیوس را عملیاتی می‌کند

شرکت استخراج بیت کوین ایالات متحده (USBTC) اعلام کرده است که قصد دارد از دارایی‌های استخراج سلسیوس، وام‌دهنده منحل شده کریپتو استفاده کند. این توسعه به دنبال خرید ماشین‌های ASIC از شرکت ورشکسته توسط ائتلاف فارنهایت که USBTC یکی از اعضای آن است، صورت می‌گیرد. USBTC گفت که قصد دارد ناوگان ۱۲۱,۸۰۰ ماشین‌آلات سلسیوس را احیا کند و ۱۲.۲ اگزاهش در ثانیه (EH/s) را برای عملیات استخراج خود پیش‌بینی کرده است.

 

شرکت بیت کوین ایالات متحده کنترل واحد استخراج سلسیوس را بر عهده گرفت

طبق اعلامیه ای در ۲۵ می ۲۰۲۳، شرکت بیت کوین ایالات متحده (USBTC) برنامه‌هایی برای استفاده از دارایی‌های استخراج وام‌دهنده رمزارز که اکنون ورشکسته شده است، سلسیوس دارد. پس از چندین دور مناقصه برای بخش ماینینگ تجدید ساختار سلسیوس، USBTC یک پیشنهاد برنده برای ائتلاف فارنهایت ارائه کرد. ائتلاف فارنهایت گروهی متشکل از Ravi Kaza ،Steven Kokinos ،Proof Group Capital Management ،Arrington Capital و USBTC است. پس از بازسازی، فارنهایت قرار است نقش شرکت مدیریت سلسیوس را بر عهده بگیرد.

 

قرار است فارنهایت طبق یک قرارداد پنج ساله، هزینه مدیریت سالانه ۲۰ میلیون دلاری را برای خدمات خود دریافت کند. به عنوان بخشی از بازسازی پیشنهادی، USBTC قراردادهای عملیاتی و خدماتی را با شرکت بازسازی شده منعقد خواهد کرد و کنترل انحصاری را بر تمامی ماینرهای استخراج بیت کوین که قبلاً در اختیار سلسیوس قرار داشت، به دست خواهد آورد. USBTC همچنین هزینه سالانه ۱۵ میلیون دلاری، بدون هزینه‌های عملیاتی، از فارنهایت دریافت خواهد کرد تا بر بخش استخراج این نهاد بازسازی شده نظارت کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا