اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

همکاری رگولاتورهای ایالات متحده و بریتانیا

رگولاتورها در ایالات متحده و بریتانیا برای بحث در مورد ابتکارات نظارتی گسترده‌تر ارزهای دیجیتال ملاقات کرده اند. آنها تعهد خود را به ادامه همکاری برای حمایت از نوآوری های مالی ایمن و همچنین تقویت نتایج نظارتی برای استیبل کوین ها در سراسر حوزه های قضایی تایید کردند.

 

رگولاتورهای ایالات متحده و بریتانیا در مورد مقررات رمزنگاری با یکدیگر همکاری می کنند

وزارت خزانه داری ایالات متحده هفته گذشته بیانیه مشترکی در مورد روابط کارگروه تنظیم مقررات مالی بریتانیا و ایالات متحده منتشر کرد.

 

این گروه در ۲۱ ژوئیه جلسه ای برگزار کرد. شرکت کنندگان شامل مقامات و کارکنان ارشد وزارت خزانه داری HM، بانک انگلستان، اداره رفتار مالی، وزارت خزانه داری ایالات متحده، هیئت فدرال رزرو، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC)، دفتر کنترل ارز (OCC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بودند.

 

در این بیانیه توضیح داده شده است که کارگروه نظارتی مالی در سال ۲۰۰۸ تشکیل شد آن‌هم به منظور تعمیق همکاری های نظارتی دوجانبه با هدف ارتقای بیشتر ثبات مالی، حمایت از سرمایه‌گذار، بازارهای منصفانه، منظم و کارآمد و تشکیل سرمایه در هر دو حوزه قضایی.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا