اخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار ماینینگ

ایالات متحده بزرگترین مرکز استخراج بیت کوین!

بر اساس داده های جدید منتشر شده توسط مرکز تامین مالی جایگزین کمبریج، ایالات متحده اکنون ۳۷.۸۴ درصد از هش ریت استخراج بیت کوین جهانی را به خود اختصاص داده است.

FoundryUSA همچنین در نهایت به بزرگترین استخر معدن در جهان تبدیل شد.
گرجستان بزرگترین مرکز استخراج در ایالات متحده است که بیش از ۳۰ درصد از هش ریت این کشور را به خود اختصاص داده است. پس از آن تگزاس (۱۱.۲۲%) و کنتاکی (۱۰.۹۳%) قرار دارند. علاوه بر این، نیویورک و کالیفرنیا، دو ایالت آبی عمیق، نیز مسئول سهم قابل توجهی از فعالیت های استخراج (به ترتیب ۹.۷۷ و ۷.۹ دلار) هستند، علیرغم این واقعیت که بسیاری از دموکرات های مترقی مخالف بیت کوین هستند.

با کمال تعجب، گزارش جدید منتشر شده توسط CCAF بیان می‌کند که چین توانسته است دوباره به عنوان یکی از بازیگران برتر جهانی با ۲۲.۲۹ درصد سهم از بازار جهانی ظاهر شود. داده‌ها به‌جز تایید می‌کنند که فعالیت‌های استخراج زیرزمینی وجود دارد و معدن‌کاران محلی با موفقیت محدودیت‌های شدید اعمال‌شده توسط مقامات محلی را دور می‌زنند. به گفته CCAF، ماینرهای چینی برای پوشش مسیرهای خود به خدمات پروکسی خارجی متکی هستند.

در همین حال، قزاقستان که به عنوان یکی از مقاصد برتر استخراج بیت کوین ظاهر شد، شاهد کاهش عمده در سهم خود از هش ریت بود که به ۱۳.۲۲ درصد کاهش یافته است.

کانادا با سهم ۶.۴۸ درصدی از هش ریت جهانی بیت کوین در جایگاه چهارم قرار دارد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا