اتحاد SEC و CFTC در برابر ارزهای دیجیتال

اتحاد SEC و CFTC در برابر ارزهای دیجیتال. رگولاتور ایالات متحده خواستار اتحاد SEC و CFTC در برابر ارزهای دیجیتال شد.

 

اتحاد SEC و CFTC در برابر ارزهای دیجیتال

یک گزارش ارز دیجیتال توسط دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده (GAO) تهیه شده است. در حالی که مطالعات در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ادامه دارد، گزارش ارزهای دیجیتال توسط دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده (GAO) به سفارش نمایندگان کمیته خدمات مالی ماکسین واترز و استفان لینچ تهیه شده است.

به گزارش اخبار Coindesk، در این گزارش که حاکی از وجود خلأ قانونی مهم برای ارزهای رمزپایه است، آمده است که همه نهادهای نظارتی باید با همکاری یکدیگر این وضعیت را حل کنند. در نتیجه بررسی‌ها، مشاهده شد که یک شکاف قانونی مهم در صنعت پول رمزنگاری وجود دارد. در این مرحله، هیچ تنظیم‌کننده مالی فدرال اختیار جامعی برای تنظیم بازار نقدی ارزهای دیجیتال غیرامنیتی ندارد. یک مکانیسم هماهنگی رسمی باید برای رسیدگی به خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین ایجاد شود. این می‌تواند به تنظیم کننده‌های مالی فدرال کمک کند تا به طور جمعی خطرات را شناسایی کرده و پاسخ‌های به موقع و مناسب را ایجاد کنند.

عدم وجود واسطه در DeFi نگرانی‌های نظارتی را در مورد حمایت از مصرف‌کننده افزایش می‌دهد. همان‌طور که خدمات در این‌جا بیشتر بهم پیوسته و غیرمتمرکز می‌شوند، خطرات از جمله شوک‌های مالی و تامین مالی غیرقانونی افزایش می‌یابد. این گزارش توصیه می‌کند که تنظیم‌کننده‌های مالی پیشرو ایالات متحده، دفتر حمایت مالی از مصرف‌کننده (CFPB)، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC)، سیستم فدرال رزرو، اداره ملی اتحادیه اعتباری (NCUA)، دفتر سازمان نظارت بر ارز (OCC) و یک مکانیسم هماهنگی مبادلات ارزی (OCC) و به طور مشترک یک کمیسیون نظارت بر ارز (OCC) تشکیل دهند.

منبع: bitcoinsistemi

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا