سیاست‌های آمریکا نتیجه معکوس خواهد داشت

رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، اقدامات نخبگان در ایالات متحده و اروپا را به شدت مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت که آنها همیشه به نفع مردم خود عمل نمی‌کنند. وی گفت این به آنها نتیجه معکوس خواهد داد. پوتین همچنین خواستار پاسخی منسجم به تهاجم اقتصادی غرب شد و تاکید کرد که روسیه مشارکت خود را با کشورهای دوست و همکاری با شرکای خارجی تقویت خواهد کرد.

 

پوتین قصد دارد همکاری با کشورهای دوست را گسترش دهد

خبرگزاری روسی تاس گزارش داد، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، سیاست‌های آمریکا و اروپا را مورد انتقاد قرار داد و در عین حال خواستار پاسخی منسجم به تهاجم اقتصادی غرب در نشست روز جمعه با شورای قانون‌گذاران شد.

 

وی گفت:

ما قرار نیست خودمان را منزوی کنیم. برعکس، ما روابط عمل‌گرایانه، عادلانه و متقابل سودمند را گسترش خواهیم داد که چیزی کمتر از مشارکت با کشورهای دوست در اوراسیا، آفریقا، آمریکای لاتین نیست.

 

اتفاقاً در ایالات متحده، ما افراد زیادی داریم که در همان مسیر ما فکر می‌کنند، در اروپا هم همینطور. نخبگان متفاوت رفتار می‌کنند. اما ما می‌دانیم که نخبگان در این کشورها همیشه از اجرای سیاست‌هایی که به نفع مردم خودشان است دور هستند. این برای آنها نتیجه معکوس خواهد داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا